Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Jebiga, izvini, doduse nisam bio par godina, ali za nuzdu meni OK: ako nisu nista dodavali/skenjavali kontra, suprotno od onog restoranskog i svasta nesto dela moze da se (pre)zivi.
U svakom slucaju voda je cistija.
Izvini jos jednom, namera je bila [emoji4] 
Ma nema potrebe za izvinjavanjem, samo bi tamo pregoreo jer ovi mladji i neki stariji poznanici kace slike i snimke odatle i ono je meni pakao pakla, nisam to voleo sa 20 a ne sad sa 40 godina.

Hvala za ostale predloge, isao sam na Kamenovo i totalno zaboravio, na to sam zapravo mislio da mi je ok a ne na Jaz. Imamo kola, prozujacemo, secam se prosli put neke plaze Oblatno negde, mislim da nije blizu ali smo otisli i dobro je bilo.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Vreme super u HN. Ni pretoplo, ni hladnjikavo, taman kako treba. Bile su najave da će biti kiše ove nedelje, juče je pao u par navrata neki pljusak za decu, kao neke kapi vode s neba koje opušteno kuliraš, danas baš ništa. 

  • +1 1
Link to comment
On 24.8.2022. at 23:02, Svemir Zeka said:

Vreme super u HN. Ni pretoplo, ni hladnjikavo, taman kako treba. Bile su najave da će biti kiše ove nedelje, juče je pao u par navrata neki pljusak za decu, kao neke kapi vode s neba koje opušteno kuliraš, danas baš ništa. 

predivan kraj avgusta. toplo za plazu, uvece prijatno (kod mene mora i nesto sa rukavima). fantazija od vremena.

  • +1 1
Link to comment

Ali zato početak septembra skoro jesenji. Evo već 5 dana, svaki dan oblačno, mrljavo, juče drmnula i fina kiša, nadam se da neće više.

 

Srećom bar more nije hladno.

 

@morgana šta valja od restorana, nisam bio od '19? Valja li Feral i dalje, vidim i proširio se? Konoba škver ili nešto treće?

Link to comment
21 minutes ago, Profesionalac said:

Ali zato početak septembra skoro jesenji. Evo već 5 dana, svaki dan oblačno, mrljavo, juče drmnula i fina kiša, nadam se da neće više.

 

Srećom bar more nije hladno.

 

@morgana šta valja od restorana, nisam bio od '19? Valja li Feral i dalje, vidim i proširio se? Konoba škver ili nešto treće?

 

Feral i konoba Skver su jos uvijek OK tj bili su do korone, poslije toga ih nisam posjecivala (jers sam, upravo zbog korone, rjedje bila u HN nego u Bgd)

2019. mi je riblja hrana u Admiralu bila vrh.

Portonovi ima dobre ali skupe restorane. Lazure vazi za dobar takodje.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
10 minutes ago, morgana said:

 

Feral i konoba Skver su jos uvijek OK tj bili su do korone, poslije toga ih nisam posjecivala (jers sam, upravo zbog korone, rjedje bila u HN nego u Bgd)

2019. mi je riblja hrana u Admiralu bila vrh.

Portonovi ima dobre ali skupe restorane. Lazure vazi za dobar takodje.

Nisam mogao Admiralu da se setim imena, ali mi je i on bio na pameti.

 

Meljine su mi otkrovenje, baš su lepo sredili ono ruglo, pored Lazurea smo samo prošetali, ali mi je delovao fino, ali i kandidat za lupanje po ušima.

Link to comment
Just now, Profesionalac said:

Nisam mogao Admiralu da se setim imena, ali mi je i on bio na pameti.

 

Meljine su mi otkrovenje, baš su lepo sredili ono ruglo, pored Lazurea smo samo prošetali, ali mi je delovao fino, ali i kandidat za lupanje po ušima.

 

Jeste lupanje po usima vec na primjeru pica, u potpunoj nesrazmjeri sa mjestom. Glumljenje elitizma. No, cujem da je hrana OK (nisam sama provjeravala)

  • +1 1
Link to comment

@Profesionalac plus za klopu bife beograd, meni je konoba škver top za hranu, banja pre hotela plaže kad ideš iz igala isto jako dobra. u stvari u toj banji mi je komplet ugođaj najbolji od sviju


 

ja sam jeo u lazuri, kida klopa, al i cene. tad je konobar pričao da im je meni utvrdio neki mambo jambo kuvar argentinac, bio glavni kuvar u restoranima sa mišelinovim zvezdicama. bio sam i u portonovom u nekom restoranu(ne znam kom) al je bilo slabije no u lazuri

 

 

e

biće bolje vrrme od ponedeljka, dolazi njegova ekselencija

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Bivsi Majami valjda 

 

Nista od hrane mi se nije svidelo ove godine osim rostilja ispred la bambe. 

U lazarusu nisam jela jedino od pomenutih mesta.

Edited by mustang
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...