Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

1 minute ago, Ras said:

 

Može li se dovesti u vezu sa dešavanjima oko trajekta, ili je Vasilije dovoljan u ovom periodu godine kako tvrdi Dritan?

 

ja sam vec 4 puta preso ceo zaliv, ali ne pada mi tesko putovati okolo kroz onu lepotu

 

utisam iz HN je malo i zbog loseg vremena. ja cu nazad sutra verovatno, pa da vidim opet. mislim da problemi sa trajektom ne uticu toliko jer koliko sam cuo na praznik mimoze dolaze vise sa ove nase strane zaliva. ko da ovi ubudvu znaju sta valja

 

 

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Gdje boraviti na moru u CG u periodu kraj maja pocetak juna sa djetetom od godinu dana?
Po mogucnosti da je sto kraci transfer od aerodroma, da se moze sa kolicima u setnju, plaza da nije ni stijena ni beton i da su radnje solidno snabdjevene (pelene…) Smjestaj u apartmanu

Link to comment

Budva.

Tivat bi bio dobar izbor da imate automobil na raspolaganju, ovako zbog plaža otpada.

 

Ne znam kako danas izgledaju mesta poput Sutomora, pogotovo iz perspektive porodice sa malim detetom? Koristili bi podgorički aerodrom, a do mora bi vam trebalo oko sat vremena.

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Paul Gompitz said:

Gdje boraviti na moru u CG u periodu kraj maja pocetak juna sa djetetom od godinu dana?
Po mogucnosti da je sto kraci transfer od aerodroma, da se moze sa kolicima u setnju, plaza da nije ni stijena ni beton i da su radnje solidno snabdjevene (pelene…) Smjestaj u apartmanu

uci dijete na stijene od malih nogu da postane covjek!

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Paul Gompitz said:

Gdje boraviti na moru u CG u periodu kraj maja pocetak juna sa djetetom od godinu dana?
Po mogucnosti da je sto kraci transfer od aerodroma, da se moze sa kolicima u setnju, plaza da nije ni stijena ni beton i da su radnje solidno snabdjevene (pelene…) Smjestaj u apartmanu

Petrovac, ako imate para. Ima odlične plaže, a blizu je od Podgorice. Mi smo išli tamo kad je mala imala 2 godine, za malu decu odlično. Peščane plaže, gradska plaža nigde nije uredna i normalna kao tamo. Lepo sređeno mesto. Samo ubijaju cenama. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Svemir Zeka said:

Petrovac, ako imate para. Ima odlične plaže, a blizu je od Podgorice. Mi smo išli tamo kad je mala imala 2 godine, za malu decu odlično. Peščane plaže, gradska plaža nigde nije uredna i normalna kao tamo. Lepo sređeno mesto. Samo ubijaju cenama. 

Po pelene se mora u Budvu ili ih ima u Petrovcu? Ili vam nisu trebale.

Link to comment
4 hours ago, Svemir Zeka said:

Jesu, ali se ne sećam (pre 11 godina). Bio je u centru Voli (nešto kao kod nas Maxi) neke srednje veličine. Ima dom zdravlja, apoteka, ima sigurno. 

postoji jos na istom mestu. ima jos marketa.ima i dom zdravlja i apoteke. sve bukvalno na 100 metara 

  • +1 1
Link to comment

dodajem glas za petrovac. ev. tivat.

budva nema trotoare ni za ljude, a kamo li za kolica. a ono sto ima je usko, raskopano ili osvojeno za parkiranje.

 

poz

  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

ja sam sad u baru prvi put i prijatno sam iznenadjenja prostorom, sirokim trotoarima, divnim i dugackim setalistem do susnja, obiljem prodavnica, zelenilom. takodje, deluje kao prilicno cist i (barem van sezone) miran grad. arhitektura vecinom nije bas vrhunska, ali se lako navikne. rusi i ukrajinci vecinsko stanovnistvo, reklo bi se.

otisli smo na izlet u budvu i ja sam skoro imala napad panike, ona guzva, saobracajni haos i megalomanske gradjevine su tesko podnosljive.

  • +1 6
Link to comment
12 minutes ago, Aleksija said:

ja sam sad u baru prvi put i prijatno sam iznenadjenja prostorom, sirokim trotoarima, divnim i dugackim setalistem do susnja, obiljem prodavnica, zelenilom. takodje, deluje kao prilicno cist i (barem van sezone) miran grad. arhitektura vecinom nije bas vrhunska, ali se lako navikne. rusi i ukrajinci vecinsko stanovnistvo, reklo bi se.

otisli smo na izlet u budvu i ja sam skoro imala napad panike, ona guzva, saobracajni haos i megalomanske gradjevine su tesko podnosljive.

Otkud sad odmor?¿ Nema smisla stvarno :fantom:

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Otkud sad odmor?¿ Nema smisla stvarno :fantom:

jednom ces i ti stici do mora, ne treba gubiti nadu :D

bez zezanja, stvarno mi je odmor od bar nekoliko dana bio neophodan i srecom da sam ubola destinaciju i smestaj.

 

i da, stari bar i tvrdjava su veoma zanimljiv izlet.

 

  • Wub 1
Link to comment

bar je i u sezoni prilicno miran, cim se malo odmaknes od plaze nemas utisak da si u turistickom mestu...

@aleksija, ako si jos uvek tamo, imas lepu setnju kroz maslinjake, pocinje od mostica podno tvrdjave...

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 13. 4. 2023. at 17:11, Aleksija said:

ja sam sad u baru prvi put i prijatno sam iznenadjenja prostorom, sirokim trotoarima, divnim i dugackim setalistem do susnja, obiljem prodavnica, zelenilom. takodje, deluje kao prilicno cist i (barem van sezone) miran grad. arhitektura vecinom nije bas vrhunska, ali se lako navikne. rusi i ukrajinci vecinsko stanovnistvo, reklo bi se.

otisli smo na izlet u budvu i ja sam skoro imala napad panike, ona guzva, saobracajni haos i megalomanske gradjevine su tesko podnosljive.

idi i naokolne plaze. sad tamo nema skoro nikog. od maljevika, strbine, ratac pa ka ulcinju. i ulcinj je sad bez guzvi.

lepi pogledi.

otidi i do skadarskog jezera. mozes i starim putem

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...