Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

poslednje. a i najbolje cete se odmoriti i biti zajedno.

cega god da bude, bice guzve, znaj.

najave za lokalne feste mozes pratiti preko lokalnih radio stanica, a najazurnije su lokalne fb grupe nvo-a i gradjana.

cg je jos dominantno fb zemlja.

 

poz

Edited by le petit nicolas
  • Hvala 1
Link to comment

jel se jos prelazi sa licnom kartom?

isto pitanje i za Bosnu?

 

idemo do Trebinja sa jednim prelaskom do Hn pa da ne nosim pasos kad vec moram lk za po Srbiji..

 

edit- sad mi je palo na pamet da idemo iz bosne u Cg,kakva je tu situacija?

Edited by ivy
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

po mojim demografskim zapazanjima ubudvu ima najvise rusa pa ukrajinaca. mrtvatrka izmedju turaka i crnogoraca. 

 

inace, grad je prilicno zivahan za februar. u novom manje ljudi iako je praznik mimoze

  • +1 1
Link to comment

posle najezde rusa iz 2007-8 i malo posle, podelili su se, @banecare1 u ovoj poslednjoj ruci: rusi u srbiju, ukrajinci ovamo. zato su sad manje-vise brojcano egal.

turaka ima, no faljiva turkinja i turadi. :sleep: turci prolaze u velikim "nevidljivim" oblastima - investicije u ovo-ono. tamo gde su najbolji: sitna trgovina, ugostiteljstvo - lokali propadaju jer domaci ne idu/kupuju.

crnogorci cekaju plimu.

na svom primorju, srbi surfuju. i mlate rucicama.

 

poz

Edited by le petit nicolas
  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, banecare1 said:

po mojim demografskim zapazanjima ubudvu ima najvise rusa pa ukrajinaca. mrtvatrka izmedju turaka i crnogoraca. 

 

inace, grad je prilicno zivahan za februar. u novom manje ljudi iako je praznik mimoze

 

Može li se dovesti u vezu sa dešavanjima oko trajekta, ili je Vasilije dovoljan u ovom periodu godine kako tvrdi Dritan?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...