Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Na žalost taj "porto" koncept je maska za istu priču.
Kakav crni high klas turizam, za to treba milion drugih stvari, kojih nema i nema naznaka da će ih biti.
To su sve kao gipsani ukrasi na fasadama. Lepo to izgleda ali nije trajno.
Moguće da grešim, i voleo bih ali...



....shiit has hit the fan.

  • +1 2
Link to comment
24 minutes ago, Frank Pembleton said:

Na žalost taj "porto" koncept je maska za istu priču.
Kakav crni high klas turizam, za to treba milion drugih stvari, kojih nema i nema naznaka da će ih biti.
To su sve kao gipsani ukrasi na fasadama. Lepo to izgleda ali nije trajno.
Moguće da grešim, i voleo bih ali...



....shiit has hit the fan.

 

portonovi je u hotelskom dijelu rizort, gosti tu ocekuju da su zadovoljni hotelom, ne mrdaju oni puno i to je ok.

 

sto se sireg koncepta tice - on je razradjen na malom milionu primjera na mediteranu. 

ovdje je problem sto vecinu izgradjenih jedinica cine kondo stanovi tj apartmani, i kuce, to se preproda i povremeno izda, ne sluzi da bude puno u znacajnom dijelu godine.

 

prateca ponuda portonovog je ajd ok, nominalno, ovaj i onaj restoran, djordjo lokateli recimo. doci ce ko moze da plati i to je u redu.

 

mnogo je manje disciplinovan taj projekat od porto montenegra, vidi se da je u pitanju azerbejdzsn-cg link, a ne kanada. sabancine su to razradile, u menadzmentu, vlasnickoj strukturi, arhitekturi. 

 

Link to comment
maska za šta

Maska za to da je država CG na tom nivou da je to održivo, da iza toga stoji stabilna ekonomija i infrastruktura.



....shiit has hit the fan.
Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:


Maska za to da je država CG na tom nivou da je to održivo, da iza toga stoji stabilna ekonomija i infrastruktura.



....shiit has hit the fan.

mašiš fuzbal

 

 

gosta koji plaća 10k€ za 6 dana baš zabole za stabilnost ekonomije infrastrukturu, to za ove iz hotela o&o

 

a za ove što daju 6000€ za kvadrat, e tek njih zabole za stabilnost crnogorske ekonomije


 

u svakom slučaju, đenovići su kudikamo lepše mesto za odmor sa porto novim nego što su bilo sa onom plastičarskim radnjama i kioscima sa pljeskavicama

Link to comment
mašiš fuzbal
 
 
gosta koji plaća 10k€ za 6 dana baš zabole za stabilnost ekonomije infrastrukturu, to za ove iz hotela o&o
 
a za ove što daju 6000€ za kvadrat, e tek njih zabole za stabilnost crnogorske ekonomije

 
u svakom slučaju, đenovići su kudikamo lepše mesto za odmor sa porto novim nego što su bilo sa onom plastičarskim radnjama i kioscima sa pljeskavicama
Kad počne da riknjava infrastruktura koja podržava taj projekat, boleće ih....
No dobro







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Nisam bila 100 godina u prapostojbini, a vidim da mi je istekao pasoš :isuse:

 

Može li još uvek da se udje U Cg samo sa ličnom kartom, ili ne?

 

I da li može iz HN da se predje u Trebinje sa ličnom kartom?

Link to comment

Čini mi se da sam videla negde da su se Erdogan i Vučić dogovorili nešto na tu temu.

 

Al' to može samo avionom, kopnom ne mere.

 

Trenutno mi treba nešto gde mogu brzinski i bez mnogo komplikacija da stignem i isto tako da se vratim.

 

Tako da, prapostojbina it is :)

 

Samo još da smislim kad ću, jer gužvu ne podnosim, posebno posle pandemije.

Link to comment

Budem od 23. juna u herceg novom. Jel imamo neki tip gde može da se pliva(neke fine dužine) i čita a da je mirnije? Ili okolina HN? Davno sam bio, tj samo se prošetao kroz HN jednom kada sam letovao u Đenovićima pa ne znam šta i kako. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...