Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

37 minutes ago, *edited by mod said:

Nisam bio dugi u CG ali Dobreč/Stevuzo pamtim kao ubedljivo najbolji plažu u CG.

poslednje sto znam, nije stevuzo vec vestevuzo, jer su i vesnu ukljucili u ovaj akronim

Link to comment
On 22.6.2022. at 23:41, I*m with the pilots said:

Sta ima od mesta dole koja su pogodna za malu decu npr. (a da nema brige oko raznih potencijalnih bolesti i prljave vode)?

Toplo preporučujem hotel Montenegro u Bečićima. Bukvalno je "porodica sa decom friendly" - od bazena, preko igraonice, do odnosa na hotelskoj plaži. (Ovo potvrđuje i sastav gostiju.)

Lepe sobe, nenametljivo osoblje, sve uredno i uređeno, liftovi za koje mi jebeno nije jasno kako su tako brzi - to bukvalno nigde nisam videla, pritom su relativno male površine. Doručak mi je po kvalitetu malo ispod ovog cenovnog ranga (znaš ono kad kao ima sve u ponudi, a dosta toga za šta se uhvatiš nije kako treba), za ostalo bukvalno nemam nikakve primedbe. 

More je besprekorno čisto sve vreme (bila sam i prošle jeseni u Bečićima, ali sam odsedala u Splendidu, sticajem okolnosti - i tada je more bilo jako čisto).

Edited by pt 2.0
Link to comment
On 22.6.2022. at 23:41, I*m with the pilots said:

Sta ima od mesta dole koja su pogodna za malu decu npr. (a da nema brige oko raznih potencijalnih bolesti i prljave vode)? Bas ne znam CG obalu, mi smo davno vise puta letovali u Perastu kod prijatelja (i nikada nam nista nije bilo u smislu zdravlja, jedino je bilo redovno da te dok plivas odjednom presece jezivo ledena voda), ali tamo je odmah duboka voda sto je minus jos nekoliko godina za nas. Ni ne znam kako sad Perast izgleda, da li se promenio, da li su uradili nesto sa (betonskim) plazama, nadam se da ce biti prilike da se ponovo ode u Boku u nekom momentu.

//Nije da planiramo sad u CG, nego me prosto zanima sta ima u ponudi

 

*Poslednje cega se secam je da su se neki mestani brinuli oko velikih kruzera koji su se guzili po zalivu i stajali u Kotoru, valjda tamo ispustajuci svasta u vodu? (Pre jedno 10 godina)

 

1 hour ago, pt 2.0 said:

Toplo preporučujem hotel Montenegro u Bečićima. Bukvalno je "porodica sa decom friendly" - od bazena, preko igraonice, do odnosa na hotelskoj plaži. (Ovo potvrđuje i sastav gostiju.)

Lepe sobe, nenametljivo osoblje, sve uredno i uređeno, liftovi za koje mi jebeno nije jasno kako su tako brzi - to bukvalno nigde nisam videla, pritom su relativno male površine. Doručak mi je po kvalitetu malo ispod ovog cenovnog ranga (znaš ono kad kao ima sve u ponudi, a dosta toga za šta se uhvatiš nije kako treba), za ostalo bukvalno nemam nikakve primedbe. 

More je besprekorno čisto sve vreme (bila sam i prošle jeseni u Bečićima, ali sam odsedala u Splendidu, sticajem okolnosti - i tada je more bilo jako čisto).

Pt20, ne zameri mi, sestra je s klincem prošle godine, doduše avgust a on 8 meseci, doletela avionom, da ga metne da leži ovde u bolnici, da ne bi tamo, jer je bila prepuna, svi u tom hotelu imali stomačni virus, deca sva po infuzijama, kovid takođe bio, opšti haos, ona dolazi dete joj visi u kenguru, ja je čekam na aerodromu....posle u Olgu Dedijer. Nije to pravilo nikakvo, ali baš kad spominješ ovo mesto, znam koliko je ovu moju malu istraumiralo.

 

Mislim da je poenta kad se ide, ndjbolje je što ranije, juni. Moja preporuka je Utjeha, ima divan kompleks s raznim vrstama plaža, samo ne jesti na plažama. Nikad i nikako, ne želite da znate zašto 😂

Link to comment
On 20.6.2022. at 9:16, morgana said:

zavisi od preferencija, ako ti ne smeta beton probaj hotel plazu, ima poveci neopremljeni dio koji u ovo doba nije preopterecen kupacima, a da plivas mozes i ka izlazu iz zaliva i paralelno sa obalom 

 

dosta rano dolazis, nema jos guzve

 

ta olupina Plaza se bila vec dugo raspadala, jesu li ga konacno obnovili?

 

 

 

Link to comment

@Svemir Zeka moja iskustva su juni 2022 i septembar 2021*.
Moj prijatelj 2x godišnje ide i odseda uvek tamo - isto juni i sep - nikad problema nije bilo. 

*tada se Montenegro renovirao pa su nas smestili u Splendid.

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, 3opge said:

 

ta olupina Plaza se bila vec dugo raspadala, jesu li ga konacno obnovili?

 

 

 

 

nisu, firma milovog kuma koja je vlasnik tu nista ne radi vec sto godina, u stecaju je, to je osnovni problem hercegnovske privrede. 

 

ali hotelska plaza je ok, zakupac je dobro odrzava, vise od pola povrsine nije zauzeto lezaljkama, more je cisto, kafa je solidna i muzika, makar ujutru, nije nepodnosljiva (a dalje od plaznog kafica se ni ne cuje)

 

  • +1 3
Link to comment
 
nisu, firma milovog kuma koja je vlasnik tu nista ne radi vec sto godina, u stecaju je, to je osnovni problem hercegnovske privrede. 
 
ali hotelska plaza je ok, zakupac je dobro odrzava, vise od pola povrsine nije zauzeto lezaljkama, more je cisto, kafa je solidna i muzika, makar ujutru, nije nepodnosljiva (a dalje od plaznog kafica se ni ne cuje)
 
taj hotel mi je ostao u najlepshem secanju iz 2001, kad je kuharica visoka 14 ipo metara, jedna ko majka inspektora nagiba, tako da se zamisli, lichno izashla iz kujne da vidi ko to ne jede meso, da vidi s kim ima posla. mislim da bolje vegerarijanske ruchkove i vechere nisan dobila nikad vishe u zivotu wub.png

hotelska plaza savrshena, ali puna profesora etf, moralo se na zalost ici dalje hihi.gif drago mi je da je to makar opstalo.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto




  • Wub 3
Link to comment
17 minutes ago, gospa buba said:

taj hotel mi je ostao u najlepshem secanju iz 2001, kad je kuharica visoka 14 ipo metara, jedna ko majka inspektora nagiba, tako da se zamisli, lichno izashla iz kujne da vidi ko to ne jede meso, da vidi s kim ima posla. mislim da bolje vegerarijanske ruchkove i vechere nisan dobila nikad vishe u zivotu wub.png

hotelska plaza savrshena, ali puna profesora etf, moralo se na zalost ici dalje hihi.gif drago mi je da je to makar opstalo.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto



 

 

 

i ja volim taj hotel, doduse iz druge perspektive, na plazi sam provela vise od 30 ljeta :wub:

radni narod nema vremena da svakodnevno ide na izletista

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Prelep i arhitektonski džin. ❤️ A na toj plaži sam jahala talase i razbucala nogu,  najlepših i najkrvavijih pet minuta svinjokolja u mom životu. ❤️

  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, morgana said:

 

 

i ja volim taj hotel, doduse iz druge perspektive, na plazi sam provela vise od 30 ljeta :wub:

radni narod nema vremena da svakodnevno ide na izletista

 

I ja sam na plazi hotela Plaza uglavnom provodio svoja letovanja u HN pre sad već 20-30 godina... 

 

A uvek sam zeleo da dodjem u taj hotel, delovao mi je fantastično tad... Ali, avaj, sad me u CG verovatno ni puskom ne bi moglo naterati... Poslednji put kad sam bio pre 10ak godina sve mi se smucilo, od tad sam uglavnom isao u Italiju...

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Taihoskopija said:

Meni je HN fantastičan uvek, Trebinje i HN >>>> 

Da se razumemo, svaki raspust u srednjoj sam provodio tamo, tokom faksa sam isto svako leto dolazio, medeni mesec sam imao u HN, jaaako puno jos tog ne veže za HN...

 

Ja taj grad obozavam, ali poslednji put kad sam bio, to vise nije bilo to...

 

Da li sam ja omatorio, pa mi sve smeta... Ne znam..

 

Probacu jednom da dodjem van sezone, mozda bude ok...

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...