Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

On 23.8.2022. at 23:19, Zli Gli said:

Nadam se da me trpas, to ono sto stojis u vodi za visecim stolovima i kao zurka i kao pena i nargile i cuda muda i kao ala smo svi ludi opiceni a zapravo teski debilizam. Na Trsteno sam isao, isto bezveze ali mislim ni blizu kao Ploce.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Veslo! Na Lustici. Imas kamp, ali predlazem pre kampa da se skrene na bilo koju plazu. Tirkiz, miris, mir. Nema lezaljki, nema smeca, lepo su sredili prilaz. Shper stene, moze da se skace. U kampu ima kafanica (pivo, spricer, sendvici i palacinke). Radi do isteka zaliha. Put po lustici je malo zeznut, pejzas lep, prolazi kroz maslinjake. Isao sam samo rentiranim automobilom.

  • +1 1
Link to comment

bas sam se zazeleo novog i boke. jebem ti viruse i karantine, ja da se vratim u kinu treba mi brdo para i vremena, tako da cekam oslabljenje mera ili da se kojim cudom obogatim na brz i posten nacin, sto naravno nema sanse. 

 

otvorio temu pa reko da napisem nesto, a nemam sta osim ovog nadasve rantica :D

Link to comment
3 hours ago, banecare1 said:

bas sam se zazeleo novog i boke. jebem ti viruse i karantine, ja da se vratim u kinu treba mi brdo para i vremena, tako da cekam oslabljenje mera ili da se kojim cudom obogatim na brz i posten nacin, sto naravno nema sanse. 

 

otvorio temu pa reko da napisem nesto, a nemam sta osim ovog nadasve rantica :D

 

Kod mene van sezone pozvan si dz 

Samo plati nasu  zenu za čišćenje 

Edited by mustang
  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, mustang said:

 

Kod mene van sezone pozvan si dz 

Samo plati nasu  zenu za čišćenje 

hvala, divna si. nije problem u smestaju, imamo mi porodicnu kucu pod spanjolom, nego ne mogu da se vratim u kinu bez da sedim u karantinu dve nedelje. cene karata su posebna prica - deru nemilice

 

 

Link to comment
On 2.9.2022. at 15:23, kud u maglu Simoviću said:

@Profesionalac plus za klopu bife beograd, meni je konoba škver top za hranu, banja pre hotela plaže kad ideš iz igala isto jako dobra. u stvari u toj banji mi je komplet ugođaj najbolji od sviju


 

ja sam jeo u lazuri, kida klopa, al i cene. tad je konobar pričao da im je meni utvrdio neki mambo jambo kuvar argentinac, bio glavni kuvar u restoranima sa mišelinovim zvezdicama. bio sam i u portonovom u nekom restoranu(ne znam kom) al je bilo slabije no u lazuri

 

 

e

biće bolje vrrme od ponedeljka, dolazi njegova ekselencija

Biće bolje vreme, ali i manje vode :laugh:

 

Najavljene su restrikcije vode od sutra. Navodno neki radovi na vodovodu, biće vode jedino od 7-9 pre i posle podne.

 

Konoba škver opravdala očekivanja u potpunosti. :thumbsup:

Link to comment

inace topla voda ali talasi veci.

no dobro je.

suste talasi, dopisujem se od san dijega do beograda.

za nekoliko nedelja dizem kredit i kupujem barku i pentu.

pa da budem spreman za prolece

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

pao dogovor da ove bozice porodicno slavimo u selu na moru.

da li se vec zna ili je jos rano pitati za neka desavanja 23. 24. dec i 5.6. jan u boki? (ako uspemo svi da se uklope sa toliko slobodnih dana/odmora) ako ne, onda samo januarski blagdani :)

nista najt-lajf, vec neka tradicionalna dnevna desavanja ako ih ima i ako su vredna dolaska u grad? nikakvi koncerti, zvijezde, masovne proslave. sam bozic i badnje vece nisu u razmatranju. crkve(i jedne i druge) i badnjake imam oko kuce.

ako neko zna, ili neki sajt za pracenje?

ili je najpametnije dovuci provijant u selo i zaboraviti na civilizaciju tih dana?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...