Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

poznavaoci prilika - šta preporučujete za rentiranje auta, tivatski aerodrom ili nešto lokalno u Novom?

 

specifična je prilika, ja ni ne vozim, ali sam volontirala da pokušam da pomognem da nađemo najbolju ponudu u smislu časti i poštenja.  rentijerka inače želi da iznajmi kabrio :happy:

Link to comment

@decak Kejt veći izbor je svakako na aerodrumu, plus su svi na jednom mestu pa je mislim jednostavnije to obaviti na tivtu

 

naravno preporuka je prvo se raspitati i ako je moguće rezervisati vozilo

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
On 10. 7. 2023. at 10:14, Profesionalac said:

Jel će stvarno biti otvaranje žičare za koji dan?

 

Prvobitna najava, a čak i nedavna bila je za 13. jul. Kako to obično biva, ipak ne: 

 

Quote

Iako je svečano otvaranje žičare Kotor – Lovćen bilo najavljeno za 13. jul, ministar ekonomskog razvoja u tehničkom mandatu Goran Đurović kazao je u Info plusu na Adria televiziji da se to ipak neće dogoditi tog dana.

Đurović je rekao da nema tačan datum otvaranja žičare.

„Ja se nadam da će biti tokom jula. ....

 

https://bokanews.me/durovic-zicara-nece-biti-otvorena-za-dan-drzavnosti-13-jula/

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 25.3.2023. at 11:31, Svemir Zeka said:

Petrovac, ako imate para. Ima odlične plaže, a blizu je od Podgorice. Mi smo išli tamo kad je mala imala 2 godine, za malu decu odlično. Peščane plaže, gradska plaža nigde nije uredna i normalna kao tamo. Lepo sređeno mesto. Samo ubijaju cenama. 

Zeko, kad kažeš “ubijaju cenama”, je l misliš na restorane i hranu, ili na smeštaj?

Razmatram Petrovac na 2 nedelje ako me puste na g.o. a tamo sam bila pre 30+ godina poslednji put.

 

I molim te mi reci za prevoz do tamo - da li su busevi Bgd-Petrovac dobro rešenje?

  • Wub 1
Link to comment
25 minutes ago, pt 2.0 said:

Zeko, kad kažeš “ubijaju cenama”, je l misliš na restorane i hranu, ili na smeštaj?

Razmatram Petrovac na 2 nedelje ako me puste na g.o. a tamo sam bila pre 30+ godina poslednji put.

 

I molim te mi reci za prevoz do tamo - da li su busevi Bgd-Petrovac dobro rešenje?

Išli smo autom tada, ali verujem da je sad kad ima auto-put kroz CG daleko lakše stići tuda (preko kanjona). 

Smeštaj je bio džabana, 15 evra dnevno nov dvosobni apartman. Ali to je bilo davno, a istina, dok se penješ do njega crkneš, uspon je užasan. 

Za dranje sam mislila na restorane, pijacu....ali nije nemoguće da je sad i drugačije, jer je tada to bilo mesto za Ruse. Sad se vrlo retko sreću kao turisti.

Edited by Svemir Zeka
  • Hvala 1
Link to comment
28 minutes ago, pt 2.0 said:

I molim te mi reci za prevoz do tamo - da li su busevi Bgd-Petrovac dobro rešenje?

 

Autobus Beograd - Budva, pa od Budve lokalnim prevozom. 

 

Ranije je Lasta vozila dola solidnim autobusima prema Budvi I HN gotovo svako vece. Uvece podje oko pola deset, deset, ujutru oko osam pola devet si tamo.

Edited by Moonwalker
  • Hvala 1
Link to comment
On 12.7.2023. at 19:25, Ras said:

 

Prvobitna najava, a čak i nedavna bila je za 13. jul. Kako to obično biva, ipak ne: 

 

 

Garantujem da je i ustanak 13.jula zapravo trebao da bude 1.jula

  • Haha 3
Link to comment
56 minutes ago, pt 2.0 said:

Zeko, kad kažeš “ubijaju cenama”, je l misliš na restorane i hranu, ili na smeštaj?

Razmatram Petrovac na 2 nedelje ako me puste na g.o. a tamo sam bila pre 30+ godina poslednji put.

 

I molim te mi reci za prevoz do tamo - da li su busevi Bgd-Petrovac dobro rešenje?

idi u boku. petrovac je sad ko sutomore( peteovac je lep u maju, pocetkom juna i od polovine septembra pa na dalje)

jedino da rentas auto pa da trazis okolo plaze.

moze autobus ali su sad bas guzve i na grani i na putevima.

 

Link to comment
3 minutes ago, bradilko said:

idi u boku. petrovac je sad ko sutomore( peteovac je lep u maju, pocetkom juna i od polovine septembra pa na dalje)

jedino da rentas auto pa da trazis okolo plaze.

moze autobus ali su sad bas guzve i na grani i na putevima.

Mislila sam da idem 26.8. do 10.9. 
Ne ide mi se u Boku, bila sam 2019. i nešto mi je u sećanju da senke brzo padnu na vodu i da mi to nije prijalo.

Link to comment

jedne davne godine sam bila u petrovcu sa drugaricom i bilo mi je toliko dosadno da sam na kraju nasla u smestaju neke knjige o hirosimi i ostajala uvece da citam, umesto da izadjem da se prosetam to malo jednom istom ulicom :D

ostalo mi je u secanju da je sve nekako skuceno u samom gradu. mada okolo ima lepih plaza.

ja opet delim svoju impresiju od proleca, sirina vidika, boje, svetlo, osecaj prostora i mogucnost setnje su mi se mnogo dopali u baru i oko bara, iako pre toga nikad nisam bila. ne znam za letovanje, ali verujem da neko zna.

Link to comment
On 3. 8. 2023. at 14:46, pt 2.0 said:

Mislila sam da idem 26.8. do 10.9. 
Ne ide mi se u Boku, bila sam 2019. i nešto mi je u sećanju da senke brzo padnu na vodu i da mi to nije prijalo.

petrovac je mestasce za mlade bracne parove sa sitnom decom. sta znam meni je oki u septembru ali u danasnje vreme i tad moze biti previse guzve.

idi ili oko bara, ima tu stekova a moze i izmedju petrovca i budve. nadjes neki smestajcic po onim selima i imas sunca do kraja dana.

ima i u boki, ima krasici, ima posle tivta lepih sela a sto je najbitnije sa pristojnim ljudima.

apsolutna samoca i zalasci sunca samo tokom zime.

tokom sezone tesko osim ako nemas barku ili auto pa da se penjes po lepim mestima.

a znas sta se meni cini da bi ti se dopalo, skadarsko jezero i okolinu. tu bi nasla i samocu i zalaske sunca bez da ti neko smeta a i more ti je na dohvat ruke za neki vikend i takoto

Edited by bradilko
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...