October 25, 2025Oct 25 1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:đukić šipkaĐukić smarač Niko ništa:Đukić: Kume,evo oni tvoji
October 25, 2025Oct 25 8 hours ago, Milošica said:Kumovi top, još draž daje to što su različitih stavova. Đukić npr. ne bi bio omiljen ovde Pouzdano znam da je Đukić ovisnik o PPP.
October 25, 2025Oct 25 koji mu je nik?epoštovani gospodine đukiću, ako zaista ovo čitate, a razmatrate teme novih epizoda ponizno vas molim za epizodu o londonskoj konferencijibio bi užitak čuti vaš(i vašeg gospodina kuma) pogled na to vreme, odluke koje su donete i pozadinu istihunapred zahvalankums Edited October 25, 2025Oct 25 by kud u maglu Simoviću
October 25, 2025Oct 25 djukic frapantno mnogo podataka drzi u glavinaravno, navijam za sipku, jer je brat komunjaramislio sam da nista sem povijesti cetvrtkom necu slasati, ali me history cast prijatno iznenadiosad ima i nekih AI generisanih istorijskih kanala, znam da sam slusao epizpde o sokratu, platonu i marku polu. ali presmesno mi je sto pricu prate i AI fotke, i onda kao ide price da su u nekom gradicu na putu svile pesnici recitovali na trgovima i ide kadar pesnik stoji ispred stalka sa mikrofonom i kao recituje. hit.
October 25, 2025Oct 25 Djukić bio u milioneru kod debelog zeke (nemamo samo mi DB zeca) došao je do druge zagarantovana sume,tu je stao na pitanje valjda o američkim komicarima ili nekoj glupoj pop pesmi,sećam se da je sve pomoći iskoristio na jednom banalnom pitanju ,barem za mene banalno
October 27, 2025Oct 27 On 25. 10. 2025. at 1:25, kud u maglu Simoviću said:mene jovana iritira, tj ton njenog glasanazalno, pa još iz buretađukić šipkaDa da kumovi su odlični...Miskim svi su iznad žabokrečine, ali kad ih duže gledaš/slušaš digneš i ktriterijume...
October 29, 2025Oct 29 On 25. 10. 2025. at 1:20, Milošica said:Kumovi top, još draž daje to što su različitih stavova. Đukić npr. ne bi bio omiljen ovde da, kumovi su extra......obožavam tu kombinaciju, naročito kada su suprotstvljeni, što je često moj utisak je da je Đukić no.1 (prvi među jednakima), pojava, dikcija, način izlaganja, količina podataka koje drži u glavi. kad vidim da je on u ekipi obavezno gledam. može biti i subjektivno, jer se često slažem sa njegovim interpretacijama i tumačenjima epizoda o 27. martu mi je bila neverovatno zanimljiva, imao sam utisak kako da gledam neki do jaja politički triler. gledao sam je više puta u par meseci. i super su im oni odgovori na pitanja podcasteraOn 23. 10. 2025. at 21:55, kud u maglu Simoviću said:odgledao na history castu kraljevina srbija pod habzburzima 1717-1739od onoga što su pričali znao sam za karlovački i požarevački mir(kao što sam čuo za madegaskar)a vidim i po njihovoj priči da se ovaj periodu iz nekog "razloga" ne posvećuje pažnja ni na fakultetu, a kamo li u školamačitao sam par knjiga gde se ovaj period obrađuje na neki način, ali obično je to bilo u nekom širem kontekstu. recimo knjiga, mislim da se zove "Srbija i Vatikan 1804-1914" ne mogu sad da riljam gde mi je, gde je na ovaj period ukazano kao na period kada katolici dolaze u Srbiju, pa i katoličko sveštenstvo koje počinje svoj rad na ovim prostorima. to je sve dato u kontekstsu dalje priče o odnosima Vatikana i Srbije u 19. i početkom 20. vekanisam siguran, ali možda ima i nešto o tome periodu u Magnum Crimenu Viktora Novaka. davno sam čitao, ima sigurno 7 ili 8 godina i to neku elektronsku verziju koja nije bila savršena pa su mi oči ispale. skoro sam nabavio legitimnu, štampanu, pa mi je u planu da pročitam opet sa papira. mali problem je što je ogromno štivo i ako počnem i zapalim se, napraviću nevolje u životu, jer ja kad krenem ne umem da stanem Edited October 29, 2025Oct 29 by Ted
October 30, 2025Oct 30 On 29. 10. 2025. at 8:21, Ted said:da, kumovi su extra......obožavam tu kombinaciju, naročito kada su suprotstvljeni, što je često moj utisak je da je Đukić no.1 (prvi među jednakima), pojava, dikcija, način izlaganja, količina podataka koje drži u glavi. kad vidim da je on u ekipi obavezno gledam. može biti i subjektivno, jer se često slažem sa njegovim interpretacijama i tumačenjima epizoda o 27. martu mi je bila neverovatno zanimljiva, imao sam utisak kako da gledam neki do jaja politički triler. gledao sam je više puta u par meseci. i super su im oni odgovori na pitanja podcasteračitao sam par knjiga gde se ovaj period obrađuje na neki način, ali obično je to bilo u nekom širem kontekstu. recimo knjiga, mislim da se zove "Srbija i Vatikan 1804-1914" ne mogu sad da riljam gde mi je, gde je na ovaj period ukazano kao na period kada katolici dolaze u Srbiju, pa i katoličko sveštenstvo koje počinje svoj rad na ovim prostorima. to je sve dato u kontekstsu dalje priče o odnosima Vatikana i Srbije u 19. i početkom 20. vekanisam siguran, ali možda ima i nešto o tome periodu u Magnum Crimenu Viktora Novaka. davno sam čitao, ima sigurno 7 ili 8 godina i to neku elektronsku verziju koja nije bila savršena pa su mi oči ispale. skoro sam nabavio legitimnu, štampanu, pa mi je u planu da pročitam opet sa papira. mali problem je što je ogromno štivo i ako počnem i zapalim se, napraviću nevolje u životu, jer ja kad krenem ne umem da stanem Jel ta štampana verzija sa žutim omotom?Moja keva to kupila dok je radila u fabrici. Od onih trgovačkih putnika na rate.To i Kuran u tom naletu.Realno su obe knjige služile da se pritisnu kore u oblandama 🤣🤣🤣🤣
October 30, 2025Oct 30 38 minutes ago, Frank Pembleton said:Jel ta štampana verzija sa žutim omotom?Moja keva to kupila dok je radila u fabrici. Od onih trgovačkih putnika na rate.To i Kuran u tom naletu.Realno su obe knjige služile da se pritisnu kore u oblandama 🤣🤣🤣🤣nije sa žutim omotom, crn je omot, izdavač je Catena mundi
October 30, 2025Oct 30 3 hours ago, Ted said:nije sa žutim omotom, crn je omot, izdavač je Catena mundi
Create an account or sign in to comment