June 12Jun 12 1 hour ago, aram said:alo, brte, u Solunu si, rođendan ti je... zašto ovo sebi radiš kloaka NIKADA ne miruje.Srećan rođendan, @Frank Pembleton i sve najbolje!
16 hours ago16 hr Hit, bukvalno sad gledam ovu devojku sto je pobegla iz grada i evo otvaram topik ... @brusli sto si okacio ovo ? Znas ovu devojku ili ... ? Edited 16 hours ago16 hr by Lezilebovich
14 hours ago14 hr Ne znam, ali ovo sam odgledao 2 puta, cini mi se prvi put u zivotu da nesto gledam 2 puta istog dana.
Create an account or sign in to comment