Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

6 minutes ago, Mos said:

Programeros went Abenteurer. Plus fin osećaj za tajming i delivery. 

Solidan je i muzičar i dj.
Pratim ga od one grčke avanture, tad mi se svideo u storijima, nema reklama (tj. ima al mrva), prodaje, pametovanja i foliranja, jedan vedar dečkonja. Nadam se sa ga ova mini slava neće pokvariti. 

  • +1 1
Link to comment
On 16.9.2022. at 17:37, SmudgeYorkshire said:

Imate li neke preporuke za filmske/serijske podkaste? Mogu i domaći/regionalni i strani.

 

Trenutno gledam seriju 'Barry' pa naletih na ovaj podkast, pa kontam da li imate preporuke za još nešto slično. Dakle, više rasparave o samim filmovima/serijama, a manje o privatnom životu glumaca/reditelja...

 

 

 

Video Archives koji rade Tarantino i Avary je najsveziji.

 

Tu je i Quentinova ekipa iz New Beverly bioskopa koja radi Pure Cinema Podcast.

 

Reel Blend je mix, pricaju o filmovima, ali im i dolaze gosti iz sveta filma..

  • Hvala 1
Link to comment

Slušao sam jedan finski podkast ,likovi pričaju o svakakvim filmovima i imali su epizodu posvećenu Lepim selima ,kao konsultanta su pozvali nekog bosanca

Zanimljiva epizoda,šteta što  bosanac više  prati rat nego filmove inače beogradski student valjda i finci me razočarali njima je yugofilm tabula rasa 

 

Da li neko zna o čemu pričam ,hteo sam da odslušam još epizoda ali sam zaboravio da ih bookmarkujem 

 

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Da, dosta se naslanja na Ducijeve stavove o profesionalnom sportu, s tim da je Nemanja to proširio i na način života - živi u kući od slame na planini koju je napravio zajedno sa ženom, postao je vegan, reklo bi se našao svoj unutrašnji mir pobegavši od gradske džungle.
Sve to preispitujući postojeći sistem vrednosti gde jedan lekar, na primer, ima manja primanja od čak ispodprosečnog profesionalnog sportiste.
Inače, taj trend odlaska u divljinu i oslanjanja na samo prirodne resurse je sve prisutniji čak i kod nas, sve je više porodica koji se odlučuju na taj način života. Neko bi rekao postepeno gašenje konzumerizma.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...