Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

 

36 minutes ago, Mos said:

Posle ovog intervjua želim da Džesi glumi jednog dana Vudi Alena u biopicu :D

Fantaziram da to i Woody želi :) U Cafe Society i To Rome with Love mi mnogo liči na Woody-ja.

  • +1 1
Link to comment

Lui je ovih dana na svakom podcastu koji zeli da ga primi. Odličan je kod Schulza, ovaj ga vabio jedno vreme da upadne u zamku svadjanja izmedju woke i alt-right debila, pa kad je shvatio da se neće upecati pričali fino o komediji i humoru.

 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Plajvi said:


1 veliki car i 1 od omiljenih mi muzicara svih vremena 


Ortak sedi u Centrali na Dorćolu i priča mi da ga vidja par puta godišnje tamo, pri tom okolo ga niko živi ne prepoznaje. Eto ti prilike da ga lično upoznaš :D

  • Haha 1
Link to comment

Fun fact: bio sam casual fan (Easy, Ashes, Evidence, Epic, Midlife Crisis) kad su svirali ovde ona 2 koncerta pa se nisam cimao da odem, u medjuvremenu sam ih zavoleo fest. Kupio kartu jos '19. za koncert u Milanu i jos uvek nisu svirali nista u medjuvremenu (prvo pandemija, posle Patton nesto prso pa otkazano). :D

To mi je poslednji koncert na bucket listu 

Gledao sam Bilija kad je bio kod Ivanovica, imao je 1 socnu poentu s onim shit sandwichom :D 

 

Edited by Plajvi
Link to comment

King for a day… mi je medju omiljenim albumima ‘90. A sestra je u jednom periodu sekla vene na Patona, takoo daaa. 
 

Sećam se da sam se posvadjao sa ćaletom onih ratnih godina kada me nije pustio na cert u Peštu (mislim ‘94.) Stričev kum, bunjar, je vodio svoju čerku, pa sam imao i s kim, ali nisam bio svestan da bi me ta ekskurzija koštala koliko godišnja plata mojih roditelja. 
 

Jbg

  • +1 1
Link to comment
On 13.8.2022. at 22:31, nisam ja said:

a i spotifaj mi je mnogo prijatnija platforma od yt. 

I meni je Spotify bolji od YT. Imaš Leksa i tamo.

 

Moram da poslušam taj decoding the guruus, mene Lex radi jako. Mislim, on lično me često blago nervira, ume nekako da bude patetičan, ali gosti su mu top. Preterivao je sa crypto likovima mada je i među njima bilo zanimljivih ljudi. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...