Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

11 hours ago, Heaviside said:

Ivanović nije tretirao Galeba kao ravnopravnog sagovornika već više kao nekog malog kome je učinio što mu se pojavio u emisiji.

 

Meni deluje da on tako tretira 9 od 10 ljudi sa kojima razgovara. 

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Fakundo Sava said:

a keva nikad nije slušala radio? :)

 

Nije, keva je uvek bila kuća-posao-izlazak osoba. Ako baš mora radio onda onaj Nostalgie, samo da niko ne priča :lolol: 

 

Deda je bio radio guy i eto, sad kad razmislim, njemu bi legli neki tematski podcasti.

 

 

Link to comment

ja najviše slušam rogana koji je može se reći proslavio format. 

u stvari može se reći i jedino njega slušam. 

pogledao sam nekoliko galebova. onog dizajnera, hr pisca iz brinja i nektarijevića. 

 

meni prija da slušam na engleskom. 

kod rogana je sve improvizacija. nema pripreme, koncepta, urednika, idt. 

čovek jednostavno ima dar da razgovara. širok spektar tema i gostiju. od astrofizičara do komedijaša koji se useru od alkohola i ispovraćaju po sebi u studiju. 

a i džaba je. 

misim slušo bih ja možda i sem harrisa, al lik ima neki sektaški monoton glas a brate naplaćuje i to mi odma komplikovano. 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Probaj lex fridmana, meni je on mnoooogo bolji od rogana. Uz Rogana sam počeo da slušam podkaste, davno, dok je još vario u svakoj epizodi. Sad me već nervira, vrlo retko poslušam. Lex mi mnogo bolje leži. Ponekad poslušam i galeba ili neki podkast inkubator. 

Link to comment

Uh Friedman se cesto pravi mnogo pametan i mudruje. Ima na racun najvise oca dobre goste ali je prevara sto se mene tice.

 

Ja slusam dosta programerskih i recimo ovo su neki bas kvalitetni:

Jane Street ekipa - https://signalsandthreads.com/

 

On the metal - https://oxide.computer/podcasts

 

Changelog -

https://changelog.com/podcast

 

Solidni su jos i dotnetrocks ( institucije u .NET ja ih slusam od 2008 skoro pa redovno, u zadnje vreme malo opao kvalitet) i  SE Radio (odlicne teme ali host cesto ima los engleski i nije najbolji zvuk).

 

Rogana mogu ako je gost iz neke oblasti sto mi je zanimljiva i tu mi je uglavnom ok. Recimo da zna kad treba ucutati i pustiti gosta da isprica. I dodatno zna fino razviti temu. Od kako je na spotify batalio sam.

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Mene Lex malo nervira sa tim prenaivnim poluidiotskim nekad momentima ...  dobro su ga objasnili u decoding the guruus, mada mi ni taj podcast nije bas uvek zanimljiv

 slican ovima gore pomenutim mi je modern wisdom 

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Milošica said:

 

Mora se pogledati ovih dana.

Nedavno sam u ćaskanju sa ekipom izrazio želju da pozove Burića u goste :)

Još da imam wifi pogledao bih odmah.

 

edit: evo svi mi šalju link :D

Edited by maheem
  • +1 1
Link to comment

Nije neki orator Zlatko ali je super glava. Preterali su vremenski sa novim Rubenovim filmom pa se priča počne razvijati tek oko 45.minuta.

'82. startuje u novom svetu perući suđe, '94. pristaje da glumi a do tada gleda na film kao na previše komercijalni medij :)

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...