Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

Njega spasava sto ima konekcije preko oca. Pravi se dosta pametan a akademska karijera nikakva.

 

Meni opet najvise smeta njegovo nepoznavanje materije (recimo meni je bilo to upecaljivo kad je bio gost Guido jer tu najbolje poznajem materiju) i nekako je sav monoton.

 

 

Edited by bags
Link to comment

Preko oca dolazi do gostiju, a Rogan mu pomogao da dođe do publike inicijalno. Reklo bi se da je generalno dobro umrežen.

 

Što se (ne)poznavanja materije tiče, meni ne smeta. Gledam na to kao na generalni (ide od sporta, preko istorije, politike, ekonomije, biologije do softvera), a ne usko stručni podcast i za tu kategoriju on uglavnom ima dobro poznavanje materije. Svakako bolje od većine voditelja i podkastera.

 

Monoton je, njanjav, patetičan i lažno se predstavlja kao neki uspešni naučnik i vrhunski intelektualac. I sam bolujem od sličnih boljki pa ni to ne mogu mnogo da mu zamerim :D

 

Sve u svemu, zbog izuzetnih gostiju ima solidan broj epizoda koje vredi poslušati.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
15 minutes ago, Heaviside said:

 

Monoton je, njanjav, patetičan i lažno se predstavlja kao neki uspešni naučnik i vrhunski intelektualac. I sam bolujem od sličnih boljki pa ni to ne mogu mnogo da mu zamerim :D

 

Jedan od jačih momenata na forumu :D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Kod Galeba je bio istoričar i pisac Dragan Markovina, mene kupio pre 10 tak godina kad je bio kod Stankovica NU2, tada je izbačen sa faksa jer je skupljao peticiju protiv spomenika Tudjmanu u Splitu. 
 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

evo ja upravo gledam

nego, nisam direktno zbog toga svratio

pisao sam vec, ali moram jos jednom

 

rado gledam ove podcaste jer su gosti zanimljivi, traje prilicno dugo i dotaknu se dosta zanimljivi tema

sa druge strane galeba brata ocima ne mogu da vidim bukvalno :D 

sad me vec irtira do te mere da mi se zgadi sve kako progovori

 

neverovatan jaz izmedju voditelja i kvaliteta samih gostiju, pa i krajnjeg proizvoda na kraju krajeva

pitao sam vec dal placaju goste, ovde mi odgovoreno da ne

nista mi nije jasno

uzgred nekoliko gostiju je bas direktno reagovalo na te njegove gluposti

 

sve sve, ali njegova pretencioznost, da se pokaze nacitanim i elokventnim

i onda gost kaze nesto efektno i jasno u tri reci, a on magarac kao ne, ne i onda to isto ponovi pricajuci 5 minuta, sve ubacujuci nekakve rogobatne izraze kojima tu nije ni mesto ni vreme :hail:

  • +1 8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...