Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

Posto nema mnogo na internetu, a nemam ni nekog starijeg ko mi moze dati pouzdano poredjenje, ja sam izgradio sliku da je on vise bio neki Galinari tip igraca.

 

Kada kazes Novicki, mislis li na stil igre ili neki potencijalni legacy? 

Link to comment

Ko kaze za Ducija da je psihopata? Ljudi ga uglavnom dozivljavaju kao cudaka, neko kome je ono sto bi rekli srce na pravoj strani, ali pojedini ekstremni stavovi dolaze iz frustracije, zato ne ume da nadje meru..

Link to comment
On 3.12.2022. at 13:54, Jimmy Kowalski said:

Mali je procenat onih koji imaju uspesne karijere, kojima sport donese milionske iznose i lagodan zivot kada okace patike o klin. Samo sto se kroz medije uvek prica o uspesnima, jer je cilj sto vise ljudi navuci, pa se stice pogresan utisak da svako to moze da ostvari. I trebalo bi mnogo vise da se cuju price onih kojima je karijera unistena pre vremena.

 

Rekreativni sport je zdrav, profesionalni sa svim onim sto nosi apsolutno nije zdrav nacin zivota.

 

 

eh eh. ovo prosto nije tačno. :) biti profi sportista je jedna od većih privilegija koja može da strefi 1 čeljade. privilegija u svakom aspektu, a pogotovo kad je reč o zdravlju.

sportisti u proseku žive dosta duže od nas običnog naroda. ta life expectancy razlika varira od države do države, a negde ide skoro i do 10%, tj 6-7 godina. da je profi sport nezdrav način života onda bi ti statsi izgledali mnogo drugačije.

a što se tiče prvog pasusa, kad klinac odluči da se ozbiljno posveti sportu sa ciljem da mu to bude profesija, najveći downside je da ne postane profesionalni sportista. i da bude "običan" čovek. to je kad se takav neuspeh doživljava kao smak sveta, onda to mnogo govori o toj osobi nego o profi sportu.  

 

 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Posto nema mnogo na internetu, a nemam ni nekog starijeg ko mi moze dati pouzdano poredjenje, ja sam izgradio sliku da je on vise bio neki Galinari tip igraca.

 

Kada kazes Novicki, mislis li na stil igre ili neki potencijalni legacy? 

Družio sam se sa jednim što je trenirao sa njim u mlađim kategorijama, kaže mi da on nije bio kakav talenat nego je brzo izrastao pa su forsirali. Izgleda da je bio u pravu 

Link to comment

aleksandrov je definitivno bio talenat, bas ono rodjeni kosarkas. druga stvar je sto je on i pre povrede odavao utisak nekoga ko ne moze mentalno da isprati. a i preforsirali su ga, igrao je po nekoliko utakmica nedeljno.

Link to comment

aleksandrov tatin sincic. kad prica o slami daskama nije pricao kako je zaradio tu lovu. jos prodaje neke proteine ali nije rekao da li ih njupa. jos prica kako mora da menja cene zbog sirovina jadan on. pa kad je tako "cestit" sto ne poklanja?

folirant.

pola cuke sam mu dao u pozadini.

mogu ga vrlo lako zamisliti kako mobinguje svoje radnike

 

Edited by bradilko
Link to comment
4 hours ago, napadaj said:
On 15.12.2022. at 21:34, bags said:
[mention=11962]napadaj[/mention]
 

 
Mislim da cu preskociti ...

Što meni tag?

 

Greska. Sorry ...

Edited by bags
Link to comment
7 hours ago, nisam ja said:

skini spotify bolje. 

 

Imam ga na mobu al koristim bukvalno samo za 1 pod.

Sad upalih na kompu, nisam znao da ima i video :cool:

Idemo 3 sata Votersa.

Link to comment

Moj kumić je bio na "pregovorima" da pređe u u FMP i za vreme razgovora funkcioner mu kaže:
"Vidiš ovog dečka to ti je Aleksandrov on igra za tri godišta i ne možemo da ga izvadimo iz sale"
Meni je posle toga ovaj dečko rekao da je siguran da je Aleksandrov na "preparatima".
Stoji da su ga ovi iz FMP "jahali" žestoko.
A to "off the grid" je zanimljivo pošto se njih dvoje ne skidaju sa insta i ostalog

.... Shiiit has hit the fan

Link to comment
  • 2 weeks later...

@Galeb i Agelast

Da li je moguce da ovaj podcast pocinje ovako...iz sredine?

Posto nemam kad da gledam kod kuce, ja skinem u mp3 i slusam dok setam (zato mi treba n meseci da odlusam nekoliko dvo i po casovnih podcastova), i istripovala sam se da se ova epizoda nije dobro prebacila u audio fajl. Medjutim, sad kada je pustim na YT krece isto tako. Da li je ovo neki fazon, ili ima negde prvi deo koji meni promice?

 

 

 

Odlusala sam dakle konacno epoizodu sa Bugijem do kraja i sa Zlatkom Buricem, to je zbilja cista uzivancija. Doduse onaj Bugijev hevi mrak treba svariti. Za Zlatka se posteno pripremio, i sam covke je bio iznenadjen sa nekim pitanjima.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
@Galeb i Agelast
Da li je moguce da ovaj podcast pocinje ovako...iz sredine?
Posto nemam kad da gledam kod kuce, ja skinem u mp3 i slusam dok setam (zato mi treba n meseci da odlusam nekoliko dvo i po casovnih podcastova), i istripovala sam se da se ova epizoda nije dobro prebacila u audio fajl. Medjutim, sad kada je pustim na YT krece isto tako. Da li je ovo neki fazon, ili ima negde prvi deo koji meni promice?
 
 
 
Odlusala sam dakle konacno epoizodu sa Bugijem do kraja i sa Zlatkom Buricem, to je zbilja cista uzivancija. Doduse onaj Bugijev hevi mrak treba svariti. Za Zlatka se posteno pripremio, i sam covke je bio iznenadjen sa nekim pitanjima.

Ja kad pustim, pocne sa zahvaljivanjem sponzorima i najavom gosta?


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...