Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

Uh, Aleksandrov je kao bio slušljiv jedno pola sata i onda je krenuo sa brte lova jbg brte i tako jedno desetak puta na svako pitanje posle čega stvarno nisam imao živaca za dalje.

Galeb, koliko god bio iritantan, ima dobre sagovornike i ima talenat da im pronađe žicu. Radovanović je recimo bio zanimljiv u poslednje vrijeme, imam poriv da odslušam i ovo poslednje.

Link to comment

gostovao je kod rogana i načeo sam samo malo tog razgovora dok nisam krenuo da puštam random intervjue. 

šta znam, meni je dragocen uvid u taj sloj američkog društva. 

a ako živiš u la dovoljno je da odeš na skid row ako dobro razumem i tu su svi oni. 

lik je zaradio pare u advertajzingu kao fotograf/videograf. nije programer ako se na to komentar odnosi. 

Link to comment
37 minutes ago, nisam ja said:

gostovao je kod rogana i načeo sam samo malo tog razgovora dok nisam krenuo da puštam random intervjue. 

šta znam, meni je dragocen uvid u taj sloj američkog društva. 

a ako živiš u la dovoljno je da odeš na skid row ako dobro razumem i tu su svi oni. 

lik je zaradio pare u advertajzingu kao fotograf/videograf. nije programer ako se na to komentar odnosi. 

ma ne to, nego ide pimp, addict, pimp, addict, sex offender, incest, pimp , prostitute i onda 

image.png.e1c47aeabc758e1e9ed6ce9273cf874f.png

 

ali kažem ponavljam, možda ja ne znam šta hacker znači :D 

Edited by Lezilebovich
  • +1 1
Link to comment

Ja sam saznao za taj podcast preko Gummo. Navodno ima 7 B u bitcoinu. Bila je prica je on lik koji donira neke sulude suem novca raznim open source porjektima.

 

Ovi ostali gosti su mi bili bas onako sok tada i nisam hteo da slusam njihove tragicen sudbine.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

u odbranu aleksandrova

ko ne zna/zaboravio je, momak je bio bas vrhunski talenat, ocekivalo se da bude neki nas novicki

onda su ga povrede bukvalno upropastile

ako je zaista istina da su lekari doprineli tome i da su mu jos dodatno sjebali zdravlje, nije cudno sto je otisao u smeru u komje otisao

 

a za ducija mi je neverovatno da neko moze reci da je psihopata

ima neke radikalne i po mom ubedjenju potpuno pogresne stavove

ali sadruge strane u mnogo cemu je u pravu i prica o stvarima o kojima retko ko govori

  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...