Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

Odslusah tridesetak Agelasta, od kada traje..opsti utisci sledeci: od gosta dosta zavisi kakva ce biti epizoda, mada, vise njih me je prijatno iznenadilo..Sara Jovanovic, Ivan Ivanovic, Kilibarda, ne gotivim ih inace, u podkastu su bas gotivni bili..najbolje overall emisije, Rambo, Memedovic, vec klasici, i Nele Karajlic, Cane, Kojot, Milakovic..te ljude inace gotivim, pa mozda i zbog toga..i emisija o zagadjenjima, Rio Tintu..Vranjkovic..o emisiji sa Dubravkom Stojanovic bolje da cutim..a tek ona sa onim Daskom i Mladjom, i to je ta danasnjamejnstrim  levica? Kakva zemlja, takva i levica..retko antipaticna njuska onaj celavi..ipak, prednost dajem ipak, uz sve mane, radioaktivnom komarcu..gosti su uvek za 7 bar, a cesto i za 10..i barem autor ne namece svoje politcke stavove, i prica se o faking kulturi..

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pogledah sada Đurička kod Berta Kreischera i poprilično sam zadovoljan. Prvi put gledam Kreischerov podkast i prilično me iznenadio istinskom zainteresovanošću za sve sitnice o kojima su razgovarali (kao kako Džoni od Nikola), a i bilo je dobrih slučajnih fora zbog Đuričkovog lošeg engleskog, tipa one da je on pionir komunizma u Jugoslaviji.

Link to comment

 

 

Odličan Louis C.K., kao i uvek, malo o filmu koji radi, malo o svemu drugome, odlične minijature o svom dedi i pravom prezimenu, o Lucky Loui i kako su pisali šta, o istočnom bloku, Budimpešti i Bukureštu, o komediji i kritici iste... Generalno sam ga uvek cenio ali čovek je toliko odrastao i postao još bolji. Imaće novi set uskoro.

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

I film i special su već izašli i dostupni su samo na njegovom sajtu.

 

Film sam video, ali specijal nisam, kako se zove?

BTW, mislim da nije sorry u pitanju, reče on u septembru će ići

Link to comment
16 minutes ago, Vapad said:

 

Film sam video, ali specijal nisam, kako se zove?

BTW, mislim da nije sorry u pitanju, reče on u septembru će ići

Zajeb sa moje strane, mislio sam da je sorry izbacio ove godine. 

  • +1 1
Link to comment

Imate li neke preporuke za filmske/serijske podkaste? Mogu i domaći/regionalni i strani.

 

Trenutno gledam seriju 'Barry' pa naletih na ovaj podkast, pa kontam da li imate preporuke za još nešto slično. Dakle, više rasparave o samim filmovima/serijama, a manje o privatnom životu glumaca/reditelja...

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...