Jump to content
IGNORED

Podcast


Atreid

Recommended Posts

Just now, Misko said:

Gledao podkast sa ivanovicem, is ve sto mogu reci: retko dobar Galebov podkast, jedan od najboljih, i najbolji intervju sa Ivanovicem koji je iko radio..jeste ivanovic egomanijak i to ni ovde ne krije, ali nije ni najgori..ima u asem medijskom prostoru onoliko vecih magaraca,a i kod Galeba su neki bili

 

Za mene nije egomanijak neko ko govori kako jeste. Mora se čoveku dozvoliti da bude iskren, a da ne bude optužen za samozaljubljenost. 

 

Za podcast se u potpunosti slažem, odličan je, jedan od boljih.

Edited by Mil@n
Link to comment
33 minutes ago, bags said:

Mene nervira kad se preterano odusevlja sa gostima. Deluje cesti kao neki uzbudjeni cuckold pocetnik...

 

Ostao je malo zaboden u fazi - carevi slušaju rok, a seljaci slušaju narodnjake.

  • +1 2
Link to comment

Ma gde je jedan od boljih, sta pricate ... iako je bilo dobrih momenata i Ivanovic je covek na mestu, uglavnom je bio smor. Galeb pokusava nesto i svoje da jaze, Ivanovica vidljivo boli dupe i samo ceja da nastavi svoje. 
 

  • +1 2
Link to comment
51 minutes ago, Mil@n said:

Ivanović je car, a 90% ovih što mu kenjaju kako je ovakav ili onakav mu nisu ni do kolena. 

 

Edit: kad kažem car mislim na ljudske vrednosti, kako razmišlja o raznim stvarima, o sistemu vrednosti, humanosti i sl. 

Meni po pricama nekih(mozda @Frank Pembleton moze da potvrdi) izgleda da je od onih koji pred kamerama  sve super rezonuju, ali na mikro nivou cesto padnu na ispitu, u onim najprostijim ljudskim odnosima koji zapravo jesu kljucni. Pri tome ne kazem da on pred kamerama zeli da se folira, vec ga prosto cesto nadvlada ta "tamna" strana.

 

Pri tome, kapa dole za Prva-Nova S situaciju, ako je tako kako kaze.

Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Meni po pricama nekih(mozda @Frank Pembleton moze da potvrdi) izgleda da je od onih koji pred kamerama  sve super rezonuju, ali na mikro nivou cesto padnu na ispitu, u onim najprostijim ljudskim odnosima koji zapravo jesu kljucni. Pri tome ne kazem da on pred kamerama zeli da se folira, vec ga prosto cesto nadvlada ta "tamna" strana.

 

Pri tome, kapa dole za Prva-Nova S situaciju, ako je tako kako kaze.

Ja i dalje mislim da nije, da je odradio transfer za vece pare, i to iskoristio da od sebe napravi mucenika, neka mi Svevisnji oprosti ako gresim dusu..a i pamtim ga iz nekih emisija, umeo je da  bude ljiga i seljacina na momente..ima covek mana, i vrlina, ne kazem ni da je sad neki svetac, ni da je najgori sljam..i ima i daleko gorih od njega..

Edited by Misko
Link to comment
2 minutes ago, Misko said:

Ja i dalje mislim da nije, da je odradio transfer za vece pare, i to iskoristio da od sebe napravi mucenika, neka mi Svevisnji oprosti ako gresim dusu..a i pamtim ga iz nekih emisija, umeo je da  bude ljiga i seljacina na momente..ima covek mana, i vrlina, ne kazem ni da je sad neki svetac, ni da je najgori sljam..i ima i daleko gorih od njega..

 

Ti stvarno misliš da bi ga na prvoj posle prodaje pustili da radi i priča šta je radio i pričao do tada?.. :blink:

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Ti stvarno misliš da bi ga na prvoj posle prodaje pustili da radi i priča šta je radio i pričao do tada?.. :blink:

pa otisoa je posle, ne kapiram..

Link to comment
3 hours ago, bags said:

Mene nervira kad se preterano odusevlja sa gostima. Deluje cesti kao neki uzbudjeni cuckold pocetnik...

 

Gde si kuuuućoooo!?

  • Haha 5
Link to comment
2 hours ago, Misko said:

pa otisoa je posle, ne kapiram..

 

Pa da, jer bi svakako leteo. A posle je emotivao iz dnevne sobe ne znam koliko emisija, a priča sa Novom se javila tek kasnije.

Link to comment
On 16.7.2022. at 3:35, Milošica said:

Kako bi Dezulovic prosao kod nekih forumasa sa ovom pricom o ratu u Ukrajini :D

odlicno bi prosao :fantom:

 

nadam se da si pazljivo slusao, pogotovo onaj deo o vaznosti kritickog misljenja

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...