Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NOVI BEOGRAD

Featured Replies

Pa ne znam, znaš koliko je velika i lepa raskrsnica Omladinskih blokada i Zorana Đinđića, tu ima mesta i za kružni tok i fontanu Slavija style.

  • Replies 10.2k
  • Views 849k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    Ako se sećate onog jurenja Gangule po nasipu 2023. oko bušenja nasipa, e pa dobili smo spor protiv grada... 💪💪💪  

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    Stiglo rešeeenjeeee. Mislim nije baš komplet ful pobeda ali lagano... ....shiit has hit the fan.

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    Evo "lepše" slike od jutros...  

Posted Images

12 minutes ago, johan nagel said:

Да ово одмах упада у очи као генијално решење.

-15 parking mesta za stanare ide gratis

ta taxi stanica je bila problematična i dok je(bila) u nh. kad dolaziš iz pravca carine i hoćeš desno, ta traka je uvek bila popunjena taksi vozilima pa onda morš da čekaš sve one koji skreću desno ka hali sportova a oni čekaju one koji idu ka carini i onda ti se dogodi da zbog dva vozila i jednog taksiste čekaš dva semafora

a i sama raskrsnica je malo ukrivo

tu moraju da metnu neku fontanu, inače nema smisla

3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

a i sama raskrsnica je malo ukrivo

Jeste malo ekscentricna.

Prednost za pesake ce biti da nabiju broj koraka u health aplikaciji i poboljsaju reflekse ukoliko ne bude semafora.

Питање је да ли је та такси станица уопште неопходна ту с обзиром да постоји она код општине 300 метара одатле.

Биће трептуће жути семафор капирам, што је из безбедоносних разлога врло проблематично јер многи пешаци прелазе на црвено рачунајући да возила имају жуто и да морају да стану. Бар је тако тренутно на оном доле кружном, мада је тамо фреквенција пешака доста мања па то и може да прође донекле.

33 minutes ago, johan nagel said:

Питање је да ли је та такси станица уопште неопходна ту с обзиром да постоји она код општине 300 метара одатле.

Биће трептуће жути семафор капирам, што је из безбедоносних разлога врло проблематично јер многи пешаци прелазе на црвено рачунајући да возила имају жуто и да морају да стану. Бар је тако тренутно на оном доле кружном, мада је тамо фреквенција пешака доста мања па то и може да прође донекле.

Za nas iz centralne Srbije je pitanje da li je ista od toga preko Save i Dunava potrebno?

s_d

1 hour ago, johan nagel said:

Да ово одмах упада у очи као генијално решење.

Једино позитивно овде је што ће нас након овога ваљда коначно оставити на миру и прећи да усеравају неки други крај.

38 minutes ago, johan nagel said:

Питање је да ли је та такси станица уопште неопходна ту с обзиром да постоји она код општине 300 метара одатле.

Биће трептуће жути семафор капирам, што је из безбедоносних разлога врло проблематично јер многи пешаци прелазе на црвено рачунајући да возила имају жуто и да морају да стану. Бар је тако тренутно на оном доле кружном, мада је тамо фреквенција пешака доста мања па то и може да прође донекле.

Uz sve sto je vec receno, meni nije jasno kako ce iko ko nije iz kraja naci taksi tamo… Sa raskrsnice se nece uopste videti.

Ovo je jutros osvanulo- Pariske komune 59, prolaz zgrade prekoputa devete.

Ne znam ko je i sta je, ne znam da li je deo iste akcije sa kose?

IMG_0487.jpeg

Pobuna mladih narastaja koji bi da zive od tudje muke protivu onih starijih,vec formiranih i bogatih koji su se obogatili od tudje muke ?

А људи некако углавном зову такси данас, или користе апликације итд. Нису осамдесете па да као јуриш такси по улици или тражиш такси станице.

За графит немам појма, сем што је црвеном исписано не делује ми да је навијачки, није ми баш познато да Цигани својатају Ђуричка, мада ко зна, Ристовски је као гробар у филму тако да није немогуће.

Izgoreo Gelato (raskrsnica JG i Gandijeve).

2 hours ago, johan nagel said:

А људи некако углавном зову такси данас, или користе апликације итд. Нису осамдесете па да као јуриш такси по улици или тражиш такси станице.

За графит немам појма, сем што је црвеном исписано не делује ми да је навијачки, није ми баш познато да Цигани својатају Ђуричка, мада ко зна, Ристовски је као гробар у филму тако да није немогуће.

Ah, film mi uopste nije pao na pamet, pretpostavila sam da je nesto navijacki sto ne razumem.

Ovo naravno jeste tako za taksi, ali onda bolje da sede negde na parkingu nego oko prometnih mesta. Drzati ih tamo je valjda da bi ljudi do njih dosli. A I ja trazim logiku gde je nema…

2 hours ago, johan nagel said:

А људи некако углавном зову такси данас, или користе апликације итд.

To mlađi, stariji ljudi koje znam a da koriste taksi, idu na stanicu.

4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

koji skreću desno ka hali sportova

Levo.

Semafori za levo u Pariske komune u oba pravca su već neko vreme asinhronizovani tako da nema "sudaranja" i čekanja da prođe prednost.

4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

tu moraju da metnu neku fontanu, inače nema smisla

Konačno da bude fontana na Fontani

А има и такси станица код Џакарте, њу су исто нешто померили мало али то су и даље три станице у 700 метара ваздушном линијом. А близу је и она код дома здравља, ето и у томе смо најјачи, ко још има толико такси станица на тако малом простору :D

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.