January 28Jan 28 Србин и петиције eternal love, но ето можда помогне око овако неке ситне ствариhttps://www.peticije.online/vraanje_autobuske_linije_75_na_staru_trasu
January 28Jan 28 Ekipe Beogradskog vodovoda i kanalizacije izvodiće radove na redovnom ispiranju vodovodne mreže na opštinama Novi Beograd, Zemun i Surčin, od četvrtka, 29. januara 2026. godine, do utorka, 3. februara 2026. godine. Povremene prekide u snabdevanju i umanjen pritisak vode u vremenu od 22:00 do 06:00 sati osetiće sledeći potrošači:29 - 30.01.2026. godine - Blokovi 44, 45, 61, 62, 63, 64, kao i naselje Dr Ivana Ribara,01 - 02.02.2026. godine - Blokovi 1, 2, 3 7, 7a, 8, 8a, 9a, 11b, 11v, kao i deo rejona oivičen ulicama Kejom oslobođenja, Novogradskom i Zlatiborskom.02 - 03.02.2026. godine - Naselja Surčin i Bežanijska kosa, Mesna zajednica 3 i potez od naselja Surčin do raskrsnice za Bečmen i Jakovo.U toku radova može doći i do kratkotrajnog zamućenja vode.
February 7Feb 7 N1 Info RSArhitekta Mitrović: Gradnja Akvarijuma neće ugroziti park...Za prostor Parka prijateljstva raspisan je urbanističko–arhitektonski konkurs sa jasnim zadatkom da se preispita odnos novih javnih sadržaja i postojećeg pejzaž
February 7Feb 7 Naravno da neće, nije kao da je lično upetljan pa je objektivan.Puni Srbija i Beograd OKG projekata koji "ne ugrožavaju".Mrš(Ne ti Jimmy)
February 10Feb 10 Krenulo ograđivanje one velike parcele u Jurija Gagarina, pored Kineza, u bloku 70. Prvo su ogradili parcelu baš dok Kineza, a sada i livadu između belih zgrada i Jurija Gagarina. Izgleda kreće gradnja nekog blistavog stambeno-poslovnog govneta da nam ulepša život.
February 10Feb 10 Ali elitno naselje pored Vuhana u 70om...Kakav ce to spektakl da bude i kako ce investitor da izduva u momentu kada mu se ukrste interesi sa interesima zutih tamo
February 11Feb 11 5 hours ago, Valk said:heh, pa nije kao da ga je K-district za puno omašio.Meni je tamo posao. Ono je uzas za zivot. Prometna ulica ga oivicava. Sa jedne strane je parking, sa druge ciganmala. Unutra su natrpane zgrade gde gledas komsi u wc. Neki delovi zgrada nikad nemaju sunca. Izmedju ima par klupica na betoncini i par usahlih drveca. Nasa poslovna zgrada nije prikljucena na kanalizaciju pa svaki dan dolazi kamion da istovarava septicku jamu, ne znam kako je za ostale. Jedino vredno pomena je minimuzej ruskih kompjutera i restorancic koji pravi odlicne obrok salate.
Create an account or sign in to comment