October 14, 2025Oct 14 proverite na sajtu edb-a da li imate struje prekosutra, pola novog beograda je neće imati od 08 do 16
October 16, 2025Oct 16 Te vam popravljaju bulevar, te vam krece fasade sa opskurnim likovkma, te, samo malo nemate elektrike...Eh... problemi prvog sveta. Dodjite malo u sumadiju da vidite sta je borba neprestana. Nema parkinga, pijace u raspadu, cekas kada ce na nekoj raskrsnici zakucaju njihovi ili nasi... plus troli u takovskoj padne zica u pravo vreme. Ovaj grad ce implodirati, da ne smeta drugima.
October 16, 2025Oct 16 On 14. 10. 2025. at 19:32, kud u maglu Simoviću said:proverite na sajtu edb-a da li imate struje prekosutra, pola novog beograda je neće imati od 08 do 16Da je bar nocu, cisto zbog nataliteta...
October 16, 2025Oct 16 49 minutes ago, foto said:Ovaj grad ce implodirati, da ne smeta drugima.daj bože što pre
October 17, 2025Oct 17 Nastavljamo sa pripremama za zimu i mrak https://elektrodistribucija.rs/planirana-iskljucenja-beograd/Dan_3_Iskljucenja.htmPonedeljak, blokovi, opet
October 22, 2025Oct 22 ko je propustio falkenštajner je sada u vlasništvu ziđinasamo revolucijom ćemo oterati ovu rusko-kinesku feudalnu gamad koju su nam dovukli
November 28, 2025Nov 28 pre nekoliko godina su postavili onu ogradu sa saksijama na navodnjavanje bilja u bul mih pup kod starog merkatora. te saksije/i ograde su bile jedna od retkih pametnih stvari koje su uradilie pa danas, tu ogradu demontiraju
November 28, 2025Nov 28 Уф то би могло врло лако да значи да ће и ту нешто да проширују.. Разни су водили овај град али овог бахатог ментола Шапића ћемо тешко да преживимо, штета која остане за њим биће непоправљива.
December 1, 2025Dec 1 Ево сад нпр планирају да поставе семафоре код овог новог кружњака код Имт-а. Дакле ионако бесмислени кружни ток ће додатно да обесмисле семафоризацијом. Без семафора тренутно функционише одлично.Једино објашњење које би могло да има смисла је питање безбедности, јер ту доста клинаца пичи на тренинг, плус су на тој путањи и девета и графичка. Али онда су једноставно требали да оставе све како је и било, јер кружни ток са семафором у улици не баш превеликог оптерећења нема никаквог смисла.А изгледа да ускоро крећу да праве још један код Фонтане, јебали их кружни токови, окани нас се више Гангула дегенериче. А најјезивије је што је тај лик у ствари одрастао у том крају који тренутно усерава.
December 1, 2025Dec 1 da, taj kružni tok kod fontane je najavljena ove semafore nisam registrovao da hoće da postave, a prošao sam pre neki dan
December 1, 2025Dec 1 Kružni tok na raskrsnici Pariske komune i Studentske je prejak.Nego, je l' ovo greška ili zaista obe ulice nose naziv "Studentska"? Milijardu puta sam prošao tuda, živeo tu, a tek sad sam primetio ovo.
Create an account or sign in to comment