September 15, 2025Sep 15 znaci ovo se postavlja za splavove iskljucivo? zar nisu krenuli u ciscenje splavova na tom potezu? ili su samo ocistili nepodobne?
September 15, 2025Sep 15 Većinu su očistili, ali neki su ostali da rade, po kom principu bogapitaj (mislim jasno je po kom principu).
September 15, 2025Sep 15 7 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:znaci ovo se postavlja za splavove iskljucivo? zar nisu krenuli u ciscenje splavova na tom potezu? ili su samo ocistili nepodobne?Pa da pri tome ovi ormani su sa "kontra strane" od splavova u odnosu na nasip.Obaška što ni za ove radove nemaju uredne dozvole i papire, oni izgleda imaju ideju da tu stave ormane i kažu splavarima : Vi ako hoćete struju dovucite je od ormana...I onda krivicu prebacuju na njih.Naravno na prijave inspekcijama za te radove ovi iz grada će da se prave ludi...Što je "najbolje" izgleda da je u ugovoru o zakupu stavljeno da je grad u obavezi da zakupcima obezbedi infrastrukturu.Što zapravo i jeste normalno, ali je onda pitanje kako si krenuo da nudiš zakup, a nisi ni blizu obezbeđivanja potrebnih uslova...
September 15, 2025Sep 15 Dakle, splavari su sledeći kandidati za poklapaču posred tintare ako pokušaju neko bušenje nasipa. Edited September 15, 2025Sep 15 by Marcus Wulffings
September 18, 2025Sep 18 Saborac Zdravko pokupio jaku dozu biber spreja https://www.instagram.com/reel/DOwXTn8jLzR/?igsh=MWgzZGZvZzQwMWlhZA==
September 19, 2025Sep 19 23 hours ago, Frank Pembleton said:https://www.instagram.com/reel/DOwZS0qiFA-/?igsh=MW0yMjczNDkzZjAxcw==
September 25, 2025Sep 25 Dnevni list Danas„Kuršlus u najavi“: Stanari blokova o uvođenjnu struje i...Nezapamćen broj komunalnih milicajaca „Beli“ sjatio se pre desetak dana u Nehruovu ulicu na Novom Beogradu kako bi obezbeđivao radove na postavljanju strujnih ormara na Savskom keju.
October 2, 2025Oct 2 Nikako da se pohvalim da je prekrečen čuveni mural Trampa i Putina kao nedavača KocoBa u bloku 1.Moler nepoznat
October 13, 2025Oct 13 Debili "sredjuju" Mihajla Pupina nakon vojne parade ponosa, a ispred MUP nema nijeda pandur da regulise saobracajI naravno da ima debila koji skrecu iz Spanskih boraca u MP koja je zatvorena u tom delu.
Create an account or sign in to comment