Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

NOVI BEOGRAD

Featured Replies

jesu li to delije šarale po bežanijskoj kosi?

  • Replies 10.2k
  • Views 849k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    Ako se sećate onog jurenja Gangule po nasipu 2023. oko bušenja nasipa, e pa dobili smo spor protiv grada... 💪💪💪  

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    Stiglo rešeeenjeeee. Mislim nije baš komplet ful pobeda ali lagano... ....shiit has hit the fan.

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    Evo "lepše" slike od jutros...  

Posted Images

Ne znam kako ih ispravno nazvati, ali da, sarali su. Bas. Svaki saobracajni znak, semafor, stub... na velikom prostoru. Uzasno izgleda. Sljam i talog (ne)ljudski...

Screenshot_20251219_232659_Gallery.jpgScreenshot_20251219_232732_Gallery.jpgScreenshot_20251219_232755_Gallery.jpg

Screenshot_20251219_232810_Gallery.jpg

nisam preterao kada sam onomad napisao da su govna delijska zasrala ceo grad.

A to je bila sira akcija ... i u 62. bloku neki klinci danas šarali

Kad je sinoc nestala struja na NBG? Oko ponoci je bilo, sad oko 7 je nema.?

Edited by Milosh76

8 hours ago, Greek Freak said:

Ne znam kako ih ispravno nazvati, ali da, sarali su. Bas. Svaki saobracajni znak, semafor, stub... na velikom prostoru. Uzasno izgleda. Sljam i talog (ne)ljudski...

Screenshot_20251219_232659_Gallery.jpgScreenshot_20251219_232732_Gallery.jpgScreenshot_20251219_232755_Gallery.jpg

Screenshot_20251219_232810_Gallery.jpg

Nije još završeno, sledeće nedelje će da dodaju i natpise "Brže, jače, bolje", "Za našu decu" i Budućnost u koju verujemo" da bi bilo kompletno.

Izgleda da pocinju sa gradnjom kruznog toka kod Fontane. Danas vidim da su zbunje koje je bilo uz Narodnih heroja sa strane Meka pocupali I presadili lucno blize Meku. Ocigledno stvaraju prostor sa te strane da trotoar udje dublje- ne vidim nikakvu svrhu tome osim ako nece praviti kruzni tok.

Pri cemu je to zbunje oko 50 godina staro a iscupano je sa minimalno malo korenja (vidi se na zbunju koje nisu zasadili), bojim se da nece od njega biti nista.

ne znam za kružni tok al uveliko rade na proširenju ka skretanju iz otona župančića u pariske komune

ne vidim kako će tu da zbudže kružni tok a da nešto ne zajebu, al ajd

Rekla bih da je to deo istog plana- da se u tok ulazi iz dve trake…

Биће кружни чини ми се да смо помињали већ.

IMG_0181.png

с beobuild-а је фотка

Преместиће и такси станицу, померити мало станицу 65-ице, увући ону код Фонтане

Edited by johan nagel

Kružni, krenuli uveliko.

Žbunje je dom kolonije vrabaca, imali smo obećanje dvojice inženjera koje smo našli tu na mestu zločina da će se naći rešenje za njega. Presadili su ga, kao. Videćemo da li će vrapcima da se dopadne. Srećom, ima veća kolonija dživdžana dole niz ulicu kod zgrade Infostana a i u samom Bloku 1.

Inače, genijalno mesto za taksi stanicu. Iz NH odakle su vozila mogla na tri strane i čak i da naprave polukrug kad je prazna ulica pa da se ide ka Geneksu - sad su u jednosmernoj ulici, usmerena samo ka opštini. Mora se skroz na kružni tok kod opštine da bi se ušlo u Pariske komune u levom smeru.

Termiti.

Edited by Valk

5 hours ago, Valk said:

Kružni, krenuli uveliko.

Žbunje je dom kolonije vrabaca, imali smo obećanje dvojice inženjera koje smo našli tu na mestu zločina da će se naći rešenje za njega. Presadili su ga, kao. Videćemo da li će vrapcima da se dopadne. Srećom, ima veća kolonija dživdžana dole niz ulicu kod zgrade Infostana a i u samom Bloku 1.

Inače, genijalno mesto za taksi stanicu. Iz NH odakle su vozila mogla na tri strane i čak i da naprave polukrug kad je prazna ulica pa da se ide ka Geneksu - sad su u jednosmernoj ulici, usmerena samo ka opštini. Mora se skroz na kružni tok kod opštine da bi se ušlo u Pariske komune u levom smeru.

Termiti.

Jesu li zbog vrabaca one plasticne flase u presadjenom zbunju, kao hranilice? Izgleda bas apokalipticki- iscupano zbunje zakiceno plasticnim flasama. Vrabaca nigde kada sam prolazila. Skroz sam na njih zaboravila…

Da, ostavljaju im ljudi stalno hranu i vodu tako.

Valjda je to pokušaj da ih namame u tu "novogradnju".

mene nervira kad im natrpaju hleb u te kofice. skroz needukovan narod, do kog ne dolazi nijedna zdrava informacija.

8 hours ago, Valk said:

Inače, genijalno mesto za taksi stanicu. Iz NH odakle su vozila mogla na tri strane i čak i da naprave polukrug kad je prazna ulica pa da se ide ka Geneksu - sad su u jednosmernoj ulici, usmerena samo ka opštini. Mora se skroz na kružni tok kod opštine da bi se ušlo u Pariske komune u levom smeru.

Termiti.

Да ово одмах упада у очи као генијално решење.

Једино позитивно овде је што ће нас након овога ваљда коначно оставити на миру и прећи да усеравају неки други крај.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.