Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Reprezentacija Srbije

Featured Replies

Kaže Paun da će da razmisli da li će da potpiše ugovor.

  • Replies 45k
  • Views 3.2m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Друже, навијаш за тим за чију утакмицу карте нису у продаји већ мораш директно у СНС централу да се упишеш у странку и онда ти дају карту, сендвич и бесплатан превоз у припиздину где репрезентација иг

  • Кристофер Лумумбо
    Кристофер Лумумбо

    Na sve to, drzava angazuje batinase da tuku ljude na Marakani, a niko od igraca ne staje u zastitu ljudi koji su dosli da ih podrze.

Posted Images

Hoce li Paun da vraca Svilara i Vanju MS ili ne?

2 hours ago, Michael Krueger said:

Ne znam čemu više Grujić i Radonjić, pa i Živković i Jović... Sve bivši igrači... Ajde kapiram da je logika sa Radonjićem brzina, ali čovek je bivši igrač. Grujić takođe... Ako će oni da nas vade iz kanala, onda jbg...

Jedini koga si naveo a da se bar nadam drugačije je baš Radonjić. Ako smo mogli da glrdamo Kostića u raznim raspadnim i poluraspadnim fazama, ovaj revivaltm u obe utakmice sa Paunom i kao kapiten - obećava. Valjda će se budaletina dovesti u red ovim vajld kardom u reprezentaciju.

Nama sada sledi pauza do valjda LN ili kvalifikacija za novi EURO? Anyway, ima dovoljno vremena da se vidi ko će igrati a ko otpada. Obradovao bih se da Paun pozove Zukića npr.

Sledeca oficijelna utakmica je u septembru, do tada samo prijateljske

6 minutes ago, nahbar said:

Sledeca oficijelna utakmica je u septembru, do tada samo prijateljske

Zar nije u martu liga nacija?

Ako ste se pitali sta je sve problem sa reprezentacijom Srbije dovoljan je pokazatelj to da je najvecu ocenu od svih igraca u Mozzartsportu dobio - Andrija Zivkovic.lolol

Just now, harper lee said:

Ako ste se pitali sta je sve problem sa reprezentacijom Srbije dovoljan je pokazatelj to da je najvecu ocenu od svih igraca u Mozzartsportu dobio - Andrija Zivkovic.lolol

Ovo što Živković nije dao na kraju me je vratilo u 2015 kad je isti takav zicer fulao protiv Bate Borisova.

34 minutes ago, Cash said:

Zar nije u martu liga nacija?

Liga nacija pocinje u septembru, posle zavrsetka SP.

38 minutes ago, harper lee said:

Ako ste se pitali sta je sve problem sa reprezentacijom Srbije dovoljan je pokazatelj to da je najvecu ocenu od svih igraca u Mozzartsportu dobio - Andrija Zivkovic.lolol

dve asistencije

2 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

dve asistencije

I pedeset prodatih lopti koje bi bile asistencije ili pasovi koji prave razliku da ih on nije poslao. A i asistencije su do jaja, jednom je produzio loptu koja bi ionako stigla do Kataija a jednom je napamet poslao u prostor loptu na koju je iz drugog plana natrcao Stankovic. Plus je izgubio skoro svaki duel. Bio je apsolutno uzasan a zapaprio je onim "boli me kurac da ti dam loptu" momentom na kraju. Jedino sto mu ide u prilog je to sto je u prvom poluvremenu igrao sa stoperom iza ledja koji je lose glumio desnog beka, malo je zivnuo kad je na tu poziciju dosao klasicni desni bek. Koji je, uzgred, bio deset puta bolji danas od Zivkovica, da uopste ne pominjem Stankovica koji je bio daleko najbolji igrac na terenu u obe ekipe.

35 minutes ago, harper lee said:

Ako ste se pitali sta je sve problem sa reprezentacijom Srbije dovoljan je pokazatelj to da je najvecu ocenu od svih igraca u Mozzartsportu dobio - Andrija Zivkovic.lolol

Toliko (7.5) je dobio i Katai. Doduse Katai nije bio sebican a dao je i izjednacujuci gol. Zivkovic je asistirao kod oba gola i zato su mu dali visoku ocenu, mada je zasrao dve odlicne sanse. Moj utisak je da je Stankovic zasluzio vecu ocenu od 7 jer je njegov gol doneo pobedu a i igrao sasvim solidno.

Drugi utisak je los teren u Leskovcu.

Treci utisak je da se nakon odgledane KZS, Paunovic izgleda pismani.

Ко ће да игра десно крило ако се одрекнемо Живковића? Немамо ми неограничену базу играча па да можемо лако да се одрекнемо било кога.

Не да се Паун неће одрећи Живковића него ће да се моли за његово здравље свако вече јер ће у супротном да му игра Ранђеловић из Војводине, што је исто океј ако ћемо да будемо ниво Бугарске.

Нама један Радоњић почиње утакмицу, мења га Катаи који је физички на нивоу рекреативца, који у Звезди игра пешке сваку утакмицу. Надамо се некаквом повратку тридесетседмогодишњег Тадића који игра у Емиратима, да нам мало повеже редове.

Дуго нисмо били играчки овако танки, требаће чаробни штапић Пауновићу, није ни чудо што се премишља да ли му треба све ово.

Mozemo da kenjamo po Zivkovicu tonu govana zbog zadnje sanse, cinjenica je da je covek odradio dve vrhunske asistencije, od kojih je prva bila primer nesebicnosti iz udzbenika, a druga je jedna od lepsih akcija koju ja pamtim u nasoj repki, a da je rezultovala golom glavom - ono je bilo kao Engleska iz zlatnog doba. Znaci ubedljivo nas najbolji igrac danas koji je direktno doneo pobedu. Mislim da je samo Tadic imao tako dve asistencije za reprezentaciju na jednom mecu, mozda Kostic, ali nisam siguran. Ne smatram da je Zile neki igrac, ali ovde je bio ubedljivo najbolji. Da je dao tu poslednju loptu, odnosno da je imao savrseni het-trik u asistencijama, on bi bio neki drugi igrac, i Srbija bi mozda bila na svetskom prvenstvu. Mislim da to nije dodao ne zato sto je sebican, nego zato sto nije vrhunski kvalitet, i pre ili kasnije decision making ce da mu zabaguje. I zato jeste tu gde jeste.

Jos uvek ne mogu da verujem da je Paunovic startovao protiv Engleza bez Samardzica. Vidi se suv kvalitet (pre svega u odnosu na druge nase igrace) u svakom njegovom dodiru, obilazenju igraca, namestanju za sut. Niko ne kaze da bismo mi nesto izvukli sa njim protiv Engleza, ali meni je ovo kriminalna odluka Paunovica, da se pitam sta je mislio. Ako je bila neka povreda za koju ne znamo i da su sporazumno tako dogovorili da udje ako zatreba, izvinjavam mu se.

Edited by JohnnyD

Ubacio je Kataija tacno da uradi ono sto treba. Prvo da zameni Radonjica koga je stavio na poziciju koja mu ne odgovara pa se sudarao sa Kosticem pokusavajuci da igra istu poziciju kao Kostic. Drugo, da razbije bunker Latvije. Kao sto napisah ranije, ako Katai dobije loptu u kaznenom prostru i ima malo prostora, dobri su izgledi da ce da da gol sto se i dogodilo. Covek ima talenat i tehniku koji drugi igraci u reprezentaciji nemaju i zato ne daju golove osim aku u igri nisu Mitar ili Tadic. Druga je stvar sto van kaznenog prostora Katai moze malo da doprinese (a vise da steti) osim u tranziciji kada ume da povuce i da posalje dobru dugu loptu, opet zahvaljujuci svojoj tehnici i visokom fudbalskom IQ.

Zivkovic igra dobro u Grckoj ligi i to je od prilike nivo nase reprezentacije. Prosek. Da Radonjic nije dripac i da ima koncentraciju i kondiciju za celu utakmicu, mogao bi on da igra to sto igra i Zivkovic i verovatno bolje jer je brzi i bolji sa loptom od Zivkovica. Ali to je u domenu sbbkbb.

Paune, bezi iz ove uklete zemlje od ovog ukletog naroda. Vec su poceli da tvoje odluke karakterisu kao kriminalne. I to dunsteri.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.