November 16, 2025Nov 16 Kurac bi mi Andrija Zivkovic ikada vise zaigrao za reprezentaciju. Kakvo ljudsko govance moras da budes da ne dodas klincu za zicer na debiju. Fuj.
November 16, 2025Nov 16 Jadan potez, al ajde, prethodno je savršeno nabacio Stankeli za gol, pa je usrećio bar jednog debitanta
November 16, 2025Nov 16 stankovic mi se bas svidja, odlican prekid, pametan i brzo razmislja. cim je izasao lukic a usao deki junior (plus izlazak radonjica), odmah smo poceli da igramo. ja bih radije video djordja petrovica na golu umesto rajka iako je ovaj neosporni dobar golman. da, i grujic je bio dobar i direktan u drugom
November 16, 2025Nov 16 I danas se pokazalo ono sto je odavno jasno, iz "Tadic - Mitrovic" generacije treba zadrzati stopere i golmane a svima ostalima se zahvaliti. Mozda da ostane Kostic dok ne nadjemo neko resenje za tu poziciju kao kapiten i najiskusniji igrac. Sve ove lukice, grujice, zivkovice, jovice, gudelje i ostale treba poslati u penziju a novu "Vlahovic - Samardzic" generaciju bazirati na potpuno novim igracima koji ce stasavati zajedno.
November 16, 2025Nov 16 3 minutes ago, roux senyurt said:zivkovic je ok, ali mu je to nedodavanje klincu kriminalno iz vise razlogaZivkovic je igracka zabluda, jos ga bije glas zbog talenta koji je imao i zbog kojeg su se svojevremeno zajebali neki ozbiljni klubovi da ga kupe ali covek nije dobacio dalje od toga da igra standardno u grckoj ligi. Mada, da je Mbape licno posle ovoga sto je uradio veceras mi ne bi igrao. Imas 60-70 utakmica u reprezentaciji i ukrades klincu debitantski gol da bi ga ti dao, protiv jebene Letonije u resenoj utakmici. Igrac s takvim karakterom nema sta da trazi ni u jednoj ozbiljnoj ekipi.
November 16, 2025Nov 16 1 minute ago, harper lee said:I danas se pokazalo ono sto je odavno jasno, iz "Tadic - Mitrovic" generacije treba zadrzati stopere i golmane a svima ostalima se zahvaliti. Mozda da ostane Kostic dok ne nadjemo neko resenje za tu poziciju kao kapiten i najiskusniji igrac. Sve ove lukice, grujice, zivkovice, jovice, gudelje i ostale treba poslati u penziju a novu "Vlahovic - Samardzic" generaciju bazirati na potpuno novim igracima koji ce stasavati zajedno.ja se nadam da ce to paun i uraditi i da je ovo pozivanje piksijevih igraca plus radonjic i grujic paunu poslednja potvrda da su promene potrebne
November 16, 2025Nov 16 Za kladze iz 2 u 1.Gledao sam ih na Vembliju, kao sto sam napisaoKretanje nasih igraca je lose, to se vidi na tv ali jos bolje na stadionu. Takva staticnost u napadu i lose pracenje igraca u odbrani cak nije ni do selektora, Paunovic mase rukama, vice ali slabo se sta menja.Ono sto su poneli iz nasih fudbalskih skola, foliranje, je posebna prica.
November 16, 2025Nov 16 Just now, roux senyurt said:ja se nadam da ce to paun i uraditi i da je ovo pozivanje piksijevih igraca plus radonjic i grujic paunu poslednja potvrda da su promene potrebneAko je tacno da ima dugogodisnji ugovor to ce mu biti najvazniji posao, da se otarasi svih tih igraca koji su se godinama uspesno krili iza Tadicevog i Mitrovog ucinka i pokazali ko su i sta su kad su njih dvojica zavrsili s ozbiljnim fudbalom. I za njega je dobro da pocisti vecinu starosedeoca, lakse ce da uspostavi autoritet u svlacionici.
November 16, 2025Nov 16 Postoji ogroman nedostatk samopouzdanja i grca. Ako protivnik povede, narocito malo jaci, skoro je nemoguce okrenuti.Kao sto sam rekao na temi kvalifikacija za SP, kod Madjara sam video slicno kada su Irci izjednacili. Ocigledno su pod velikim pritiskom posle 40 godina bez SP. To isto cesto vidjam kod nasih, narocito kada se plasiraju na SP i EP, da se izadje iz grupe.
Create an account or sign in to comment