November 15, 2025Nov 15 Ићи ће *Косово са нам осветла образ.Опет морам да се вратим на то да немамо играче за ову нову формацију.Дакле дословно лева крила *Костић, Бирманчевић, Радоњић луди и онај немач појма Стефан Митровић.*није класично крило, изразито левоног и једнодимензионалан аутоматскиДесно још горе, Живковић и нико, онај Чумић или Ранђеловић из Војводине. Можда Самарџић да глуми крило, али то се коси са изјавом Пауна да воли да играчи играју на својим позицијама.Једна повреда ето јебеног Андрије Живковића и већ си у проблему озбиљном (а већ си у проблему самом чињеницом да толико зависиш од њега). Или недостатак минутаже Костића, што је више него реалан сценарио.Шта год ко мислио о Пиксију, формацију је прилагодио ономе што имамо. Проблем је што људи 3-5-2 (или остале варијанте те формације) аутоматски везују за неуспех, као да је формација крива а не лош селектор.4 позади је много распрострањенија и супериорнија формација на папиру, али јбг играш с оним с чим располажеш. Крила овде сад морају да дају озбиљан допринос (головима и асистенцијама) а врло сам скептичан колико то Костић и Живковић могу у континуитету.Свакако сумњам да ћемо се враћати на старо, чим је већ против Енглеске на Вемблију решио да мења.
November 15, 2025Nov 15 nemamo mi brzinu a ni vezni red da igramo 3-5-2cuj dva spica, moze ako si inter.
November 15, 2025Nov 15 Зато кажем разне варијације те формације, може то да буде и 3-5-1-1 рецимо, на нашем примеру Самарџић иза Влаховића, или Смс ако се тивра.У сваком случају поред Влахогола и Митра, имамо још једно пет занимљивих и употребљивих нападача, од рахметли Јовића, преко Андреја Илића, Раткова, Ивановића из Милвола, још неколико младих типа Милошевић, Цветковић, Луковић.. Јовељић, Штулић да не набрајам сад, нису то све играчине неке, нити су сви компатибилни да играју заједно, али је свакако ту много већи потенцијал него по крилу где смо невиђена танкосава и не назире се да ће бити боље.
November 16, 2025Nov 16 Evo ih Madjari u crveno - belo - zelenom, znaci nije zabranjena varijanta sa tri boje.
November 16, 2025Nov 16 Na svetskim prvenstvima 1998-2022, svaki put su igrale dve XU reprezentacije. Ovaj put će biti Hrvati + Bosna/Kosovo/Makedonija?
November 16, 2025Nov 16 14 minutes ago, W.F.C. said:Evo ih Madjari u crveno - belo - zelenom, znaci nije zabranjena varijanta sa tri boje.2:2 Napred dvobojni!
November 16, 2025Nov 16 1 minute ago, Filozof manijak said:Hoće li RTS otkupiti prava prenosa sa SP ako se Kosovo plasira? Dace bog pa nece ni postojati sledece godine.
November 16, 2025Nov 16 2 minutes ago, Filozof manijak said:Pa šta onda da gledam, Pink? I to ce da izmenjamo u Blue vizantijsko
November 16, 2025Nov 16 blokaderski RTS bi pratio bez probema, ali na Areni bi bila drama. tamo jedva da prenose i druge utakmice iz takozvane grupe u kojoj je Kosovo, a komentator ne sme da spominje stanje na tabeli i prethodne rezultate
November 16, 2025Nov 16 Jel uopšte moguće u teoriji da neko otkupi prava prenosa za veliko takmičenje, a onda odluči da ne prenosi mečeve neke reprezentacije? Ili mora da prenosi sve?
November 16, 2025Nov 16 Pa mislim da Arena ne prenosi Kosovo iako je kupila sve. Kvalifikacije. A sigurno moze da ne prenosi utakmicu na prvenstvu.
November 16, 2025Nov 16 U pocetku ni kladionice nisu smele da ih stave u ponudu. Meni je doduse normalno da ne prilazujemo meceve drzave koju ne priznajemo.
Create an account or sign in to comment