Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Reprezentacija Srbije

Featured Replies

2 minutes ago, levi said:

pa?

kakve veze imaju gaće i čarape sa zastavom

pa, odozgo nadole, plavo-belo-crveno.

edit: evo frankfurt '74. ima mudrolija na početku.

Edited by đorđe geprat

  • Replies 45k
  • Views 3.2m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Друже, навијаш за тим за чију утакмицу карте нису у продаји већ мораш директно у СНС централу да се упишеш у странку и онда ти дају карту, сендвич и бесплатан превоз у припиздину где репрезентација иг

  • Кристофер Лумумбо
    Кристофер Лумумбо

    Na sve to, drzava angazuje batinase da tuku ljude na Marakani, a niko od igraca ne staje u zastitu ljudi koji su dosli da ih podrze.

Posted Images

a gde ćemo orla, nakurac? dry

citam da ce paunovic potpisati petogodisnji ugovor. ako je to tacno, jako mi je drago zbog toga. nisam pratio previse sta je paunovic radio posle osvojenog svetskog, niti kakav stil igre forsira, ali siguran sam da se radi o pristojnom coveku pre svega, a i barem solidnom treneru. u svakom slucaju covek je radio u spaniji i engleskoj i cini se kao neko ko je pedantan i temeljan u svom poslu. takodje, koliko sam razumeo, on ce biti i nadlezan za pracenje rada mladjih reprezentacija (ili usaglasavanje rada mladih i seniorske), sto se cini kao dobra ideja narocito imajuci u vidu da imamo nekoliko finih talenata medju mladim igracima

ali ako domaćin odabere da igra u istobojnom kompletu, komplet belom kao npr juče englezi ne možeš ti da imaš istu boju čarapa kao oni ili istu boju šorca, dakle ništa od trobojke...

najstarija srpska zastava iz 13 veka bi trebalo da je bila dvobojna crveno - plava, sad kako bi izgledala ta kombinacija, plavi dres i crvene gaće i čarape ili obrnuto think

crveno plavi prugasti, i žuta lopta na grbu, kao Barca

ili crveno crni kao Milano sleep da se zadovolje oba blizanca

Edited by levi

nice try, Keljmendi s_a

5 minutes ago, gone fishing said:

ali ako domaćin odabere da igra u istobojnom kompletu, komplet belom kao npr juče englezi ne možeš ti da imaš istu boju čarapa kao oni ili istu boju šorca, dakle ništa od trobojke...

najstarija srpska zastava iz 13 veka bi trebalo da je bila dvobojna crveno - plava, sad kako bi izgledala ta kombinacija, plavi dres i crvene gaće i čarape ili obrnuto think

Dres i grb fudbalske reprezentacije Srbije : r/creativeserbia

Ili ovako ako hoćeš u 2 boje, samo zamisli bez belih delova:

D. Ilić: Fudbalski dres kao odraz nacionalne identitetske politike

Edited by Rudolf Pingvinoglu

4 minutes ago, Rudolf Pingvinoglu said:

Dres i grb fudbalske reprezentacije Srbije : r/creativeserbia

av-19941.jpg

5 minutes ago, Rudolf Pingvinoglu said:

Dres i grb fudbalske reprezentacije Srbije : r/creativeserbia

ne može bela boja čarapa, dakle samo kombinacija dve boje ili jednobojna iz opisanih razloga

@gone fishing

Editovao post u međuvremenu, mada se svodi na isto...najbolje jednobojni, meni crvena i plava ne idu nikako zajedno.

Edited by Rudolf Pingvinoglu

3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Meni je igra protiv Švajcarske katastrofalnija nego protiv Kameruna. U poslednjih deceniju, dve, gledajući ozbiljna takmičenja i prvenstva, nikad nisam video da vezni red jedne ekipe ne postoji, dakle Švajcarci su nakon pasa ili dva odmah dolazili do našeg šesnaesterca, i tako dvocifren broj puta. I to je bilo u prvom poluvremenu, ne neka jurnjava na kraju tekme. Čovek je tako postavio taktiku u borbi za nokaut fazu SP. Za otkaz na poluvremenu, a kamoli posle prvenstva.

Треба рећи и да нам је ту играла искључиво победа (а на крају ни то беше, јер је факин Камерун добио Зилбра).

Свакако Швајцарска је једна озбиљна организована екипа са гомилом искуства играња таквих утакмица. Ми смо под Пиксетом углавном били о-рук тим који игра на бум, очекивано је да нас екипе попут Швајцарске (па још на великој сцени) у неку руку рутинирају. Камерун је већ дивљина као што смо и ми били, само судар две такве екипе може онако да се заврши.

622e4ce70ac34.jpg

Evo kako plavo i crveno mogu da izgledaju elegantno, kad se malo dizajner potrudi

Mislim da je Fifa propisala da ne moze vise trobojna kombinacija dres-sorc-carape a mozda gresim.

On 14. 11. 2025. at 9:51, gone fishing said:

pa i danas cigani kukaju za dunsterom muslinom i njegovom smenom, ne kapirajući da smo se tada plasirali uprkos a ne zahvaljujući njemu

Šta sve nekad ovde može da se pročita,kako smo igrali i pre posle tog dunstera

Nema više ni teoretskih šansi da se plasiramo na SP:

Sportklub
No image preview

Zvanično: Srbija bez baraža i plasmana na Mundijal

Otpala je i tanana nada da Srbija može bez osvajanja drugog mesta u kvalifikacionoj grupi do mundijalskog baraža, sada je i zvanično da će Svetsko prvenstvo 2026 proći bez Orlova.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.