Jump to content
IGNORED

poslepraznično dijetetisanje


mammy two shoes

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    39

  • ivy

    28

  • ljakse

    21

  • mammy two shoes

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

koja ugljenohidratna namirnica vas brzo zasiti?

 

meni recimo odgovaraju ovsene pahuljice, mrkva, razani hleb, kikiriki puter. pa se u periodima kad mi uglj hidrati, narocito tijesto, vecinom prave probleme, oslanjam na njih.

voce i povrce su mi ok, to mi nikad ne smeta, cak grozdje, za razliku od gotovo svega ostalog slatkog, mogu da jedem na prazan stomak.

Link to comment

e nek si se ti nama nasalio.

 

 

inace, problem dijeta sa "izbacujem slatko", je u tome sto je snaga volje ogranicen resurs. to je problem i inace, ali u ovom slucaju, stvar koja najbolje pomaze da se resurs obnovi je stvar koju pokusavas da izbegnes:cry:

Link to comment

e nek si se ti nama nasalio.

 

 

inace, problem dijeta sa "izbacujem slatko", je u tome sto je snaga volje ogranicen resurs. to je problem i inace, ali u ovom slucaju, stvar koja najbolje pomaze da se resurs obnovi je stvar koju pokusavas da izbegnes:cry:

 

 

pa lepo ja sve vreme ovde ponavljam da se ne sme biti gladan da bi se uspelo u dijeti,omg  :fantom:

Link to comment

 

 

Jednom u nekoliko dana uvece prokuvam serpu zobi (celo zrno, ubacim u kljucalu vodu, kuvam 10 minuta i ostavim preko noci da nabubri). 

 

jel 10 minuta stvarno dovoljno da se ovas skuva? citam po netu, zene angazuju ekspres lonce na najmanje sat vremena. tvoj recept mi se vise dopada :) jel treba da ispiram ovas, da ga namacem, koliko vode na koliko ovsa, daj detalje, pliz. mislim da mi se jede kuvani ovas. 

Link to comment

za 3 nedelje 3.2kg manje.

i to uz povremeno prilagođavanje okolnostima, tj ne pridržavam se 100%.

Woohoo!

 

Jel ti pratis isti onaj rezim sto je Halloween kacila ili imas nesto svoje?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...