Jump to content
IGNORED

poslepraznično dijetetisanje


mammy two shoes

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    39

  • ivy

    28

  • ljakse

    21

  • mammy two shoes

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

val, zar ti nije malo prebrzo 13 dole za 3 meseca ?

 

ti ono beše na hrono ?

Nisam na hrono, na režimu koji mi ne prepisala dr.

Oko 1kg nedeljno u proseku se gubi. Ništa prestrogo i uz dosta fleksibilnosti. nije mi teško, zaista, a da li je brzo... Pa ne znam, neko saglasje postoji oko toga da mišićaviji ljudi brže mršave (a yours truly je ipak valkira ;) ) nego oni kojima su mišići u manjem %.

Link to comment

ja mogu da se ovde prošetam ponosno kao paun. od sredine oktobra do danas 11 cm oko struka manje. uspela sam napokon da se umerim u jelu. porcije kalorične hrane sam prepolovila, izbegavam slatkiše i sokove. za praznike sam kuvala standardan repertoar, ali manju količinu. viškove sam spakovala i podelila familiji. isponapasala sam se salate kao nikada do sada. izlizala sam pete na cipelama brzo hodajući skoro svaki dan. još samo sutra da ne pokleknem na slavi sa fenomenalnim kolačima.

Link to comment

val & mamy   :thumbsup:

svaka čast devojke

 

ja (ponovo) počinjem sa restriktivnim režimom, bila sam se lepo ufeširalatm, al' onda filozofija tipa ''ma ja to mogu lako kada hoću''  :isuse:  i sve se vratilo

ipak, računam da će ovaj put ići brže jer sam sada ove neke kile viška nabila relativno skoro

s tim da bih ja bila zadovoljna da skidam po recimo 2-3 kg mesečno

 

moj režim je lchf ali ne mnogo strogi

Link to comment

ja mogu da se ovde prošetam ponosno kao paun. od sredine oktobra do danas 11 cm oko struka manje. uspela sam napokon da se umerim u jelu. porcije kalorične hrane sam prepolovila, izbegavam slatkiše i sokove. za praznike sam kuvala standardan repertoar, ali manju količinu. viškove sam spakovala i podelila familiji. isponapasala sam se salate kao nikada do sada. izlizala sam pete na cipelama brzo hodajući skoro svaki dan. još samo sutra da ne pokleknem na slavi sa fenomenalnim kolačima.

bravo, mammy2s.

 

i ja mogu da se ponosno otkotrljam...  :isuse:

Link to comment
  • 11 months later...

Ovo je katastrofa: uvalili su mi oko 3 kila pečene prasetine, a pre toga takođe oko 3 kila piletine. Za novu godinu me čeka guščetina. Bacanje hrane ne postoji kao opcija, sve to mora da se potroši do kraja novogodišnjeg vikenda.

 

Mislim da meso ni u jednom obliku neću mesecima staviti u usta, ukoliko ovo preživim.

Link to comment

 Nemam problem sa kilazom ali sam naleteo na neki recept za dobro raspolozenje i vitku liniju od Kejt Midlton koji je koristila nakon porodjaja: 2 jabuke,1 grejp,3 sake svezeg spanaca,1 saka lista celera i pola krastavca ispasirati u blenderu i popiti za dobro jutro  :)  probao i zaista deluje okrepljujuce...nakon sto se naviknes na celer,koji je barem meni tezak za stomak

Link to comment

Ovo je katastrofa: uvalili su mi oko 3 kila pečene prasetine, a pre toga takođe oko 3 kila piletine. Za novu godinu me čeka guščetina. Bacanje hrane ne postoji kao opcija, sve to mora da se potroši do kraja novogodišnjeg vikenda.

 

Mislim da meso ni u jednom obliku neću mesecima staviti u usta, ukoliko ovo preživim.

 

zamrzni ili pokloni nekom ko nema mesa. 

Link to comment

ja sam na predpraznicnoj dijeti, pa kad prodju praznici, krecem na poslepraznicnu. kad malo razmislim, ja sam stalno na nekoj dijeti ili non stop razmisljam o tome kako treba da pocnem sa istom. i kad se najedem ljudski, imam kajanje pa se utesim slatkisima. i tako....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...