Jump to content
IGNORED

poslepraznično dijetetisanje


mammy two shoes

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    39

  • ivy

    28

  • ljakse

    21

  • mammy two shoes

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

kako si se namestila na volej. trazis od bigeja predlog za trening za sagorevanje kalorija.

neiskusno.

ili vrlo iskusno, pak.

:lolol: ma navukla me, bre, životinja, vidiš da je otvorio ambulantu.

Plivanje i brzo hodanje, ništa prostije niti delotvornije. Opičiš 10 km dnevno i ćao.

U je, 10km :o

Pre neko veče sam došla peške od Ušća do kuće, tripovala se da sam prešla Igman kad zli google distance kaže samo 2.7km?!

 

Al ajd, polako pa dokle stignem. Thanks, L...jakse.

Link to comment

U je, 10km :o

Pre neko veče sam došla peške od Ušća do kuće, tripovala se da sam prešla Igman kad zli google distance kaže samo 2.7km?!

 

Al ajd, polako pa dokle stignem. Thanks, L...jakse.

 

Pa onda kreneš sa manjim distancama, pa povećavaš. Sluške u ušesa i ćao, ne osetiš. Doduše, znam ljude kojima je smaranje da pešače, ja obožavam. Nema ništa bolje za psihofizičko sagorevanje, a ne traži logistiku i finansije ko za plivanje, plus usput obavljaš tekuće stvari.

Link to comment

Pa ne, osporava ovde neku stučnost koju ajvi propagira, a isto je stručnjak kao i ona, tj nije

 

Ne govorim o stručnosti, govorim o tome da nije normalno uterivati svakom fazon koji tebi prija, kao jedini moguć i delotvoran, pošto postoji oko 100% verovatnoće da nekom drugom prija nešto drugo.

Link to comment

ja pokušala da hodam al što mi to dosadno

išla rutama kuda sam imala običaj da idem bajsom, pa se duplo smorila jer na bajsu samo  preletim

volim šetnju, al ne kao vid vežbanja

zato mi sad trčanje baš lepo leži, od nule do 7 km iz cuga za mesec dana, od sedam do polumaratona za dva, nadam se

Link to comment

ja pokušala da hodam al što mi to dosadno

išla rutama kuda sam imala običaj da idem bajsom, pa se duplo smorila jer na bajsu samo  preletim

volim šetnju, al ne kao vid vežbanja

zato mi sad trčanje baš lepo leži, od nule do 7 km iz cuga za mesec dana, od sedam do polumaratona za dva, nadam se

nema sanse da istrcis polumaraton :fantom:

Link to comment

ne volim da se preznojim dok šetam, volim da šetam polako a tako se ne gube kilogrami

 

A to. Ne znam, ja inače brzo hodam, i ne posmatram to kao vežbu, tipa sad ću da uključim merač i da pređem 8,78 km. Jednostavno volim, a i lepo me radi.

 

edit: u dva falafela i buđavu žlicu humusa kod palestinca da toni ne može da pojede 40 sarajevskih falafela :fantom:

Edited by ljakse
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...