Jump to content
IGNORED

poslepraznično dijetetisanje


mammy two shoes

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    39

  • ivy

    28

  • ljakse

    21

  • mammy two shoes

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa to sam tvrdila jer nikada nisam vodila racuna o njima i nisam se bavila njima..nikada.

nisam ni ja, ja znam šta meni prija i šta ja treba da radim ako hoću da smršam

 

a to je ili ne izbacivati apsolutno ništa, čak ni anatemisane slatkiše, samo sve jesti u smanjenim količinama

ili druga varijanta, isto ne izbacivati ništa ali da najveći procenat pojedenog bude voće

 

 

ono što ja ne radim je da tvrdim da tako svi treba da rade, da je to je najbolja i najgenijalnija ishrana, da je npr kiseli kupus kojeg ja mrzim jedno zlo jer eto ja živim bez njega i sve mi je super, i da svako ko neće tako taj nema pojma

Link to comment

brz metabolizam je keva, mozes jesti sta hoces i koliko hoces i uvek si na istom

 

jedino valja obratiti paznju da se ne unosi djubre poput gaziranih i industrijskih sokova, sama secercina, i uopste beli secer.

grickalice ikeksi puni aditiva i transmasti

 

ostalo-navali narode

Link to comment

:lolol: ma navukla me, bre, životinja, vidiš da je otvorio ambulantu.

U je, 10km :o

Pre neko veče sam došla peške od Ušća do kuće, tripovala se da sam prešla Igman kad zli google distance kaže samo 2.7km?!

 

Al ajd, polako pa dokle stignem. Thanks, L...jakse.

Kreni sa 3km pa nakon tri dana podigni na 4km. Za dve nedelje mozes da pravis krug oko Ade. To je 8km u obimu, daj malo jaci tempo hodanja i napravi jednu ili dve pauze ako su ti potrebne. Ada ti je na drugoj strani obale sto te verovatno smara, ali onaj ambijent zaista jeste stimulativan za fizicku aktivnost.

Link to comment

 

 

 

realno nemas pojma i imas toliko rupa u ovom postu samo ja sada nemam vremena..

 

 

 

i sta smo onda rekli kako je ista kolicina kalorija od 3 jajeta i 2 parceta hleba isto?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...