Jump to content
IGNORED

poslepraznično dijetetisanje


mammy two shoes

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    39

  • ivy

    28

  • ljakse

    21

  • mammy two shoes

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

mladji organizam brze i lakse zaceljuje. 

 

i ne mora nuzno da znaci da su operacije u mnozini, najcesce je jedna dovoljna da resi problem, nekad cak ni operacija, moze, na primer, skleroterapija, al da ne ulazim sad u to. ja s tri (i vise) sam izuzetak, izrazito slab venski sistem, ko sto rekoh, hvala vam, preci. 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Jutros kontrola, skoro 3 meseca kasnije -13kg.

Svi parametri su super, od opadanja BMI do toga da sam najviše izgubila u trupu za šta dr kaže da je najbitnije sa zdravstvene strane.

 

Jako sam zadovoljna :)

Link to comment

, a ovo me je cisto zanimalo kako neko podnosi 8 sati stajanja na poslu (ako je takav tip posla). Moj prijatelj ima u firmi za koju radi u Pesti takav sto, ali on sam kaze da ne stoji ukupno duze od 2-3 sata dnevno i to ne u cugu pa mu je za sad okej. Kod mene bi to bilo 8+ sati pa mi deluje kao horor prica :)

ovo tek sad vidim, pa zato tek sad odgovaram. ja imam stajaci sto i jednu najneudobniju plasticnu ikea barsku stolicu. i ne razmisljam mnogo, tj ne zadajem sebi ciljeve koliko cu da stojim. nekad stojim, nekad sam oslonjena dupetom na stolicu, a nekad (pogotovo kad citam sa papira nesto sedim). ono sto mogu da kazem je da mi to stajanje veoma prija i ne mogu vise da zamislim da moram da sedim 8-10 sati, to mi sad deluje kao pakao.

 

jednom sam slusala na australijskom radiju nekog lekara kako preporucuje da kada ides avionom long haul ne uzimas tablete za spavanje, nego da treba da ti bude neudobno i da se meskoljis, zbog venske tromboze. mislim da ista logika bi trebalo inza radne stolice. ja sam radila sa ljudima koji za 10 sati ustanu 2 puta na par minuta, ostalo vreme sede. tako po meni stojeci setup sa stolicom je najbolji zato sto tako stalno menjam polozaj i mnogo sam aktivnija nego da samo sedim.

 

 

a da , zaboravila sam najvaznije. jedan moj kolega je porucio tu za klecanje, pa je posle porucio jos jednu, ali koliko sam videla uglavnom je sedeo na obicnoj.

Edited by rajka
Link to comment
  • 4 weeks later...

u subotu, jos da prezivim reneovu slavu, pa ponovo detox. jebate, ima tome sigurno 5-6 godina kako u ovom periodu godine nisam u srbiji i skroz sam zaboravio kakav je ovo pakao. ne ponovilo se! sledece godine vec 1.januara nestajem odavde na barem 7 dana....

Link to comment

ja ne mogu toliko da cekam....i nisam se nesto prejedavala, ali ima da napravim transparent omanjeg formata na kom ce pisati: ako si mi prijatelj i volis me, ne donosi mi niti mi nudi slatko.

Link to comment

uuu to ja stalno radim, poklanjam slatko, bilo da sam kupila, bilo da sam pravila. onda gledam druge kako jedu, to mi veca uzivancija nego ja da jedem.

 

os kolac? :D 

 

_sp-cuvene-krempite.jpg

Link to comment

Malo stagniram zbog ovih slava, praznika i ožderavanja sa friends&family.

Klackam se na -14/-15 već par nedelja, nikako da krene opet naniže. Čekam da mi još prođe Sveti Jovan pa da mogu na miru da gladujem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...