Jump to content
IGNORED

Vegetarijanci


MarlaSinger

Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    26

  • hattori

    21

  • MarlaSinger

    20

  • henrik larsson

    15

pa zar i za uskrs :o
jedino taj prkos uskrsu ga moze odrzati u ovom antimesnom pohodu :D sutra eating: kokos-sargarepa-kari corbica, prolecne rolnice s povrcem, kuskus, risoto sa bundevom, salatu od celera (nepoznatih sastojaka), patlidzan, lebac od turcina i dezert jos uvek nepoznatog oblika i boje. veganska vecera, a lokalni vegan jos nije odgovorio da li ce doci :isuse: ali meni odgovara, uvek mi prija obilje povrca.
Link to comment
nigella.jpgedit: samo da dodam, nisam "mesožder", ali slika govori vise od hiljadu reci
a sta to govori, osim da Najdzela ima velike sise? dacu primer moje trenutne situacijenikada nisam bio nesto zaljubljen u povrce, imao sam vise manje iste navike (blejanje cele noci, kafa u sitne sate...), jeo sam testa i sira u velikim kolicinama...kao vegetarijanac sam imao 120/80 pritisak, sada kada jedem meso, pritisak mi je tu negde 150+/96+podaci govore vise od reci...
Link to comment
tri dana nemesa i potvrdjujem ovo za pretisak!!Moj 130/80, malopre merijo!! All time lowest record otkad sam penzioner na lekovima!!
ako zakriziras, imas kod mare u ducanu zdrave rane (limanska pijaca, cosak prema posti), kulena od sejtana i pastete od suncokreta!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...