Jump to content
IGNORED

Vegetarijanci


MarlaSinger

Recommended Posts

Ja jebem momacki i puno i ko preko a opet me ubi pretisak i mas'
ma nemoj? :) a sta jedes? mozda si na tatu ili mamu povukao .... ali sam 100% sigurna da ne jedes zdravo. koliko god da si pastuvCINA :)
Link to comment
  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    26

  • hattori

    21

  • MarlaSinger

    20

  • henrik larsson

    15

jel vegetarijanac bez mlecnih/jaja ili samo bez mesa?jesi i kao vegetarijanac imao ostale navike (koje si naveo gore) ili si sa vegetarijanstvom promenio stil zivota (mislim, ako si zajedno kada si postao vege prestao da pijes kafu i poceo da spavas dovoljno, to ti je moglo uticati na pritisak vise od ishrane). to sve pitam zato sto hocu nekome da predlozim da eksperimentise par meseci sa vegetarijanstvom, isto zbog pritiska, ako ima smisla.
vegetarijanac, ne vegan. iste zivotne navike, sa mesom sam uraznovrsnio ishranu, dodao vise povrca, ali i sticajem okolnosti u poslednje tri godine poceo da jedem i znatno vise testa. to naravno nije pomoglo pritisku
Link to comment

bret, sto ne jedes intregralni pirinac umesto testa? izbaci ga skroz. propast za holesterol i ostala sranja. mlad si, prav si....treba ziveti jos 50 godina.

Edited by mustang
Link to comment

gaba receptori su vam zesce sjebani (kombinujem recnik moje ortakinje naucnik phd iz neuroscience, bivsa prvakinja sfrj u plivanju ..... i moj recnik :) ) vi ste zamenili jednu zavisnost sa drugom .... phd ortakinja kaze da tu mogu lekovi da pomognu, ja iskreno verujem da smo mi (ljudi i nas duh) jaci od bilog cega! :) ceo svet je nash, pa necemo valjda da zavisimo od jebenog testa. NE ! ima to testo da zavisi od NAS ! :) valjda me razumete.brokoli je majka mara i spargle.... jos uz vitaminske dodatke 'ja sam pitbul' sa energijom i zdravljem ne gine.

Link to comment
šta ćete na našem topiku? angry.gif
covek ima problem sa pritiskom ...treba mu pomoci :)inace savetujem sve sa nultom grupom da batale vedzi ishranu jer im ne odgovara na duze staze. okej je za ove A i B ali ne i za nas.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...