Jump to content
IGNORED

Vegetarijanci


MarlaSinger

Recommended Posts

mesila sam zucchini burgers;79360427.jpgprzila na maslinovom ulju.... opet se nisam predrzavala recepata i opet su ispali do jaja.... daklem izrendala sam zukine [ladno sam zaboravila kako se na nasom zovu], sangarepu, mladog lukca, malko sira, malko jaja.. brasno i so...... ispalo je izvrsno

Link to comment
  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    26

  • hattori

    21

  • MarlaSinger

    20

  • henrik larsson

    15

mesila sam zucchini burgers;79360427.jpgprzila na maslinovom ulju.... opet se nisam predrzavala recepata i opet su ispali do jaja.... daklem izrendala sam zukine [ladno sam zaboravila kako se na nasom zovu], sangarepu, mladog lukca, malko sira, malko jaja.. brasno i so...... ispalo je izvrsno
slično ih pripremam (jedno od mojih omiljenih letnjih jela iz detinjstva). :)p.s. zovu se tikvice.
Link to comment

i ja ih povremeno napravim, u raznim varijacijama, i uvek ispadnu fenomenalno. mislim da su najbolje bile kad mi je ostalo nekog sociva pa sam i to ubacila.

Link to comment
  • 8 months later...
ej, Marla, i kako onda ide sa tim vegetarijanstvom?
Rajce osh na tiganj, rostilj ili u rernu :lol: Vrlo retko jedem meso, ali nisam ga otpisala 100%. Ponekad bas bas ne mogu , ne mogu cak ni da ga kupim ponekad kad sam super svesna kako je dospelo tu :(
Link to comment

Da se prijavim. Ca. 16 godina vegetarijanac, bio vegan, odustao poslije nekoliko godina jer je kvalitetno hraniti se vegan full time job.

Link to comment
Vrlo retko jedem meso, ali nisam ga otpisala 100%. Ponekad bas bas ne mogu , ne mogu cak ni da ga kupim ponekad kad sam super svesna kako je dospelo tu :(
a kad nisi supersvesna? onda je ok? o bre, il ga jedi il nemoj, najgori su mi licemeri, kad ti se ne jede meso setis se savesti :fantom:
Link to comment

Zašto mora ili-ili, ne kapiram? Nek ga jede koliko hoće, što manje to bolje, i to je sasvim okej. Nije okej siliti sebe na nešto.

Link to comment

u pravu si, ne mora. no me nervira kukanje nad sudbinom zivotinja koje jede. kad ti nesto zaista smeta to onda ne radis. ali tako ja, drugi ne moraju.

Link to comment
kad ti nesto zaista smeta to onda ne radis. ali tako ja, drugi ne moraju.
Drugi ni ne mogu, sudeci po tome da ljudi masovno rade ono sto im smeta. Skoro da ne znam nikog ko se povremeno ne odaje tome. Osim tebe, naravno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...