Jump to content
IGNORED

Vegetarijanci


MarlaSinger

Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    26

  • hattori

    21

  • MarlaSinger

    20

  • henrik larsson

    15

sela sa kokoškama i kravama koje pasu i žive normalno ima i na pola sata od bga :)
eh, pa nisam baš tolko urban :P ima i kod ns-a još bliže ali sam više mislio na zatupljenost nastalu češćim odlaženjem u super hiper mega markete a ređim na pjace.. Mada sad kad se setim znam da sam počeo da izbegavam te pijačne prodavce jer ti ne daju da prođeš pored njih a da nešto ne probaš/kupiš, a ja ne znam da ih ignorišem :D A i treba naći proverenu bakicu ili dekicu, jer sećam se da se dešavalo da ti proizvodi iz malih seoskih domaćinstava budu bogati salmonelama ili sličnim bakterijama.. Edited by Baba Ji
Link to comment

možeš sve da jedeš bez mesa...svaka brza hrana ima neki vegeterijano,burek sa krompirom,sirom..a ti još ako kuvaš si na konju..povrće,krompir,pirinač,pečurke,testenine,razni pasulji,jaja,mleko,sirevi,začini,razne travke,sveže voće,koštunjavo voće,sušeno voće..ma uživancija :wub:

Link to comment
(al to retko, jer ribe u srbiji nema, zivele konzerve tune :)), mogu da ti kazem da to
Ribe nema u Srbiji? Šta jedu ljudi, krokodile, kengure možda? Šaran divljak, šaran tovljenik iz ribnjaka, kečiga, som, smuđ, tolstolobik, babuška, pastrmke rečne, iz uvoza lignje, skuša, oslić, za dublji džep losos i štatijaznam. Nije ti dosta to?
Link to comment

sori, nisam znala da si iz nsa :)u svakom slučaju, nije teško, ja sam pre nekih šest meseci prestala da jedem meso i ne nedostaje mi uopšte. mada nisam ni bila neki veliki fan..al zato sad jedem stvari koje mi ranije ne bi pale na pamet (šargarepe i razno drugo povrće)@baba ji

Edited by funk soul sister
Link to comment
Ribe nema u Srbiji? Šta jedu ljudi, krokodile, kengure možda? Šaran divljak, šaran tovljenik iz ribnjaka, kečiga, som, smuđ, tolstolobik, babuška, pastrmke rečne, iz uvoza lignje, skuša, oslić, za dublji džep losos i štatijaznam. Nije ti dosta to?
recnu ribu ne volim, tovljenu izbegavam, zaledjenu takodje. na mojoj pijaci sveze ribe nema, kalenic mi daleko. dakle, za mene u srbiji ribe nema. ponekad pojedem ponesto, ali je to toliko retko, da uopste ne racunam da mi je hrana. vise je incident za trpezom. Edited by darling
Link to comment
Šta da kažem... Mnogo ti izvoljevaš, da bi na kraju jela tunjevinu iz konzerve.
al samo ovu :lol:tunj-veliki.jpgsuper je sto ima prilike da se izvoljeva. zamisli gde bi stigo ovaj svet kad bismo svi jeli isto.
Link to comment
o ribi na vegeterijanskom topiku. o srbijo medju sljivama.
ja sam lepo, jos pre dve godine kad se zaceo ovaj topik, rekla da se ne deklarisem kao vegetarijanka, vec da ne jedem ono sto polno opsti, al su se kolege forumasi skandalizovali, pa sam se ko i svaki drugi mujo prilagodila psihologiji palanke: i eo me gde ko vegetarijanka preporucujem tunj filet iz konzerve. a tune se ne da ne kazem sta. :) Edited by darling
Link to comment
zezam se, nemoj. da sam toliko dosledna, da ne kazem konsekventna, zavrsila bih ko samojed.
a to je znači, Vokijeva škola? Oduvek sam se pitao šta mu to znači..kako-sam-pojeo-sebe-voki-kostic-slika-6630662.jpg Edited by Baba Ji
Link to comment
samojed il samojeb, na isto izidje :(
vidi na primer ove. oni se na osnovu moje gastronomske klasifikacije razmnozavaju prostom deobomkazns iz dalekog sibira
a to je znači, Vokijeva škola? Oduvek sam se pitao šta mu to znači..
nije vokijeva skola, mislila sam na ovog sto se jede sam:samojed_43079336.jpg Edited by darling
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...