Jump to content
IGNORED

Vegetarijanci


MarlaSinger

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    26

  • hattori

    21

  • MarlaSinger

    20

  • henrik larsson

    15

Koliki topic o vegeterijancima a ni jedan recept. Treba da spremim par jela tj večeru za drugaricu koja je vegeterijanka. Dobiće gibanicu bez jaja (ni jaja ne smeju), kaprese salatu, šopsku i prženo povrće sa pirinčem. Razmišljala sam da stavim i nešto s mesom, za nas ostale, al sam odustala, ne mogu da pamtim u šta sam dodala meso, u šta jaje, a gde nema ničega. Sad kad gledam ovaj spisak, nešto mi baš i ne pasuje jedno s drugim, al nećemo ostati gladni.Za dezert - voćna salta.

Link to comment
Koliki topic o vegeterijancima a ni jedan recept.
Proveri inbox u ovih par meseci, ostavili smo ti bar 125 recepata na PM. Kad ne jedeš meso, postaneš vidovit.
Link to comment
Proveri inbox u ovih par meseci, ostavili smo ti bar 125 recepata na PM. Kad ne jedeš meso, postaneš vidovit.
Nađoh vas na receptima bez mesa. Ovo je neki filozofski topic.
Link to comment
  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

procitala ceo topik :Dneko je pitao za recepte - pun je internet recepata, mada ne znam koliko je od tih sastojaka dostupno u srbiji. jedno mesto koje se meni svidja jer linkuje dosta drugih blogova je ieatgrass.com inace moram da kazem da ja nikad nisam naletela na 'agresivne' vegetarijance/vegane, samo na 'agresivne' mesozdere. kad sam ja imala vegetarian fazu, jedan deo familije je prestao da me terorise sa "ali zasto?!?!?! zasto?!?!?!" pri svakom obroku tek kad sam jedom ustala u pola rucka i rekla da ja vise necu da jedem i da ce tako biti i u buducnosti kad god mi pomenu "zasto!!!!!". valjda je u srba jedino gore od nejedenja mesa to da neces da jedes nista, to nam je fundamentalni strah.videla sam da se pominjala i China study. ovaj blog ima dosta o tome (sa vrlo kriticke strane).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...