Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Just now, James Marshall said:

Mene samo zanima ko su silni korisnici tih silnih kvadrata po Vračarima, Dorćolima i BG na vodi. Je li moguće da baš sve ide na rentu, na dan i slično, da smo mi neka turistička meka kao što me ubjeđivao taksista neki dan? Za koga se to silno gradi, kapiram ja pranje para, ali to na kraju mora da se oplodi nekako. Ne može cijela Srbija da stane na Vračar i Dorćol, odakle ljudima lova za to planinarenje?

Pa ajde BG je vilik, ali da su cene u NS, stigle regulare preko 2K, i to skoro bilo gde u gradu, meni je fascinantno... A gradi se kao da treba namiriti horde beskućnika iz SouthParaka...

 

 

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Pa ajde BG je vilik, ali da su cene u NS, stigle regulare preko 2K, i to skoro bilo gde u gradu, meni je fascinantno... A gradi se kao da treba namiriti horde beskućnika iz SouthParaka...

 

 

prazni se srbija. juzno od kragujevca je cao-zdravo.

Link to comment

Ma jasno je meni pranje para, ali na kraju dana, to moraš nekom da prodaš ili da iznajmiš. A naši perači navalili na nekretnine kao mutavi. Na kraju će im se manje isplatiti to nego da ulažu u bitkoine, što i rade. A 1000 kvadrata u Prokuplju je dobro za 100 u Beogradu, a jednom kada odeš iz Prokuplja u Beograd, slabo ko ide nazada. 

Link to comment
4 minutes ago, foto said:

 

cela srbija ce doci u bgd. pre ili kasnije....

Na svim popisima unazad n godina sve centralne beogradske opstine imaju manje stanovnika.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, gospa buba said:

mislim, kad ikad bude neki metro, direktno ce nam omoguciti da nam se to ne isplati. personalno, svakom pojedincu.

u sofiji recimo, metro i sve nadzemno, objedinjeno koshta oko 150 evra. godishnja karta za koliko hocesh vozenji, za zaposlenu osobu. kod nas ti uchine popust 1 mesec i za godishnju kartu dash ~33000. a nema metro.



sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

  • Haha 1
Link to comment

kako alavom skotu objasniti da ne može slonče u lonče.

jadni ljudi izbačeni na ulicu. sad će da ih strpaju u neki šklj privremeni smeštaj i zaborave. već viđeno više puta.

 

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Milosh76 said:

Lepa stara kuca, broj 4, a oni prave zgradurinu od ko zna koliko spratova :isuse:  a ulica sirine da ne mogu 2 automobila da se mimoidju.

 

Jeste, lepa

 

Al' milion je milion

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Lepa stara kuca, broj 4, a oni prave zgradurinu od ko zna koliko spratova :isuse:  a ulica sirine da ne mogu 2 automobila da se mimoidju.

investitor se sa 4tvorkom dogovorio. 2a mu je bio kamicak u cipeli gledajuci guglove i novine fotke. 2a nije mogao da shvati viziju investitora pa im je kuca malo pokleknula. gledajuci gugl cini mi se da 8mica nece imati tih problema. 2a se iz aviona vidi da je u losem stanju i , verovatno, losim odnosima medju stanarima.

bila je sklona padu...

nazalost

Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

Mene samo zanima ko su silni korisnici tih silnih kvadrata po Vračarima, Dorćolima i BG na vodi. Je li moguće da baš sve ide na rentu, na dan i slično, da smo mi neka turistička meka kao što me ubjeđivao taksista neki dan? Za koga se to silno gradi, kapiram ja pranje para, ali to na kraju mora da se oplodi nekako. Ne može cijela Srbija da stane na Vračar i Dorćol, odakle ljudima lova za to planinarenje?

Kokainke se moraju zidati da bi se oprale pare. Najfascinantniji podatak je da se većina tih stanova kupuje za keš. To je pisalo nedavno u nekom tekstu o prometu nekretnina u prva 3 meseca ove godine.

  • +1 1
Link to comment
Kokainke se moraju zidati da bi se oprale pare. Najfascinantniji podatak je da se većina tih stanova kupuje za keš. To je pisalo nedavno u nekom tekstu o prometu nekretnina u prva 3 meseca ove godine.
Zanimljivo je da one nove zgrade kod novog Merkatora sa "fioka" terasama nisu primale "kreditne kupce"...
I prodato sve lagano...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
3 hours ago, foto said:

udario sipove ka novogradnji. ovo je namerno zajebao da uzme i ostale parcele. sljam.

Bili su sipovi naravno i sa strane te zgrade, nemojte bas lupati totalne gluposti.

Samo sto je neko grdno pogresio u proračunu statike temljne jame.

Inace, najbolji video rusenja, koji pokazuje i kolaps zaštite pre rušenja...

 

Edited by Spooky
  • Hvala 1
Link to comment

spooky, apsolutno ti verujem. ne mogu da vidim video, a zakljucak sam izvukao iz fotki.

 

p.s.

imam veoma slicno gradiliste u ulici. udarili su toliko sprajcova, ne samo u coskove nego i poprecke jame i sve to u dva nivoa. nije nesto sto se cesto vidja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...