Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

SUTRA uveče na platou ispred Starog dvora u 21 sat biće emitovana tri de projekcija četiri vagona za beogradski metro, pod nazivom "Svetlost, snaga, sloboda i sigurnost".
:fantom:

Link to comment

Predstavljeni 3D vagoni za 0D metro.

Gradjani biraju izmedju Svetlosti, Snage, Slobode i Sigurnosti.

Naravno, ništa bez predsednika. Njemu posebna zahvalnost jer je obezbedio sredstva. Da nije Aleksandra, ne bismo ni imali metro.

 

Opušteno prodaju istu foru opet, i za ove izbore. :frust:

Edited by mraki
Link to comment

Pa kad im se može

 

esid: jesu opet prodavali karte za vožnju metroom?

Edited by Filozof manijak
Link to comment

mislim, kad ikad bude neki metro, direktno ce nam omoguciti da nam se to ne isplati. personalno, svakom pojedincu.

u sofiji recimo, metro i sve nadzemno, objedinjeno koshta oko 150 evra. godishnja karta za koliko hocesh vozenji, za zaposlenu osobu. kod nas ti uchine popust 1 mesec i za godishnju kartu dash ~33000. a nema metro.



sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
15 minutes ago, gospa buba said:

mislim, kad ikad bude neki metro, direktno ce nam omoguciti da nam se to ne isplati. personalno, svakom pojedincu.

u sofiji recimo, metro i sve nadzemno, objedinjeno koshta oko 150 evra. godishnja karta za koliko hocesh vozenji, za zaposlenu osobu. kod nas ti uchine popust 1 mesec i za godishnju kartu dash ~33000. a nema metro.



sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

Kakvi bijednici.....

Link to comment

s tim shto, da, oni su definitivno veca sirotinja od nas, pa im se ne moze naplatiti chudesa, to je jasno. ali nemaju vlast koja im radi o glavi neprekidno. i imaju metro.



sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Po cemu su Bugari veca sirotinja. Imaju veci GDP, dobijaju hrpu love od EU. Svi gradovi >10 000 bi im trebali imati kanalizaciju i postrojenja za prociscavanje vode (to su EU parvila i sa EU fondovima drzave grade ta postrojenja). Vjerovatno imaju termoelektrane koje zagadjuju dosta ali sa EU fondovima ce to rijesiti brze nego Srbija.

Da se ogradim, nisam nikada bio u Bugarskoj ali mi se cini da su jako smijela da poredjenja. A bio sam u Srbiji. Pancevo i dalje smrdi kada vjetar duva na pogresnu stranu.

Link to comment
1 hour ago, borris_ said:

Pancevo i dalje smrdi kada vjetar duva na pogresnu stranu.

pogrešna je svaka. kao ono: "kako god se okreneš, dupe ti pozadi"

 

i dalje tvrdim. rešenje za beograd je besplatn prevoz za sve.

Link to comment
Daj Bubo, zezam se. Mrtva trka ko je veca sirotinja.
ja sam mislila da si ti mislio (! [emoji38]ol: ) da su bijednici ovi shto nas deru 33k na popust hihi.gif

a bugarinini siroti, ono, bugarsku dnevnicu troshim odmah! cry.gif

edip. bugarka u mom zvanju u bugarskom institutu za neshto isto, ima 2-3x manji prihod. a shto se tiche drzave i infrastrukture, oni su zanas nevidjena evropa. sam dozivljaj naroda, spolja gledano, koji za sebe oseca i misli da pripada evropi je neshto neverovatno. to kod hrvata recimo nema.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, borris_ said:

Po cemu su Bugari veca sirotinja. Imaju veci GDP, dobijaju hrpu love od EU. Svi gradovi >10 000 bi im trebali imati kanalizaciju i postrojenja za prociscavanje vode (to su EU parvila i sa EU fondovima drzave grade ta postrojenja). Vjerovatno imaju termoelektrane koje zagadjuju dosta ali sa EU fondovima ce to rijesiti brze nego Srbija.

Da se ogradim, nisam nikada bio u Bugarskoj ali mi se cini da su jako smijela da poredjenja. A bio sam u Srbiji. Pancevo i dalje smrdi kada vjetar duva na pogresnu stranu.

Naravno da nisu veca sirotinja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...