Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

On 5.7.2021. at 22:58, napadaj said:

Ima i regularan bus, linija 72 ide od Zelenjaka tačno do aerodroma.

to ima u svakom gradu, ali znaju samo "domoroci" i vece je cimanje realno ali - dozivljaj

Link to comment

Ljudi koji vode ovaj grad očigledno više brinu o turistima i ovih par hiljada koji provode noći po splavovima nego o žiteljima ovog grada, njih očigledno ko jebe. Bio sam prije par godina u Ulcinju, u 00 se muzika gasi i bukvalno mogu zrikavci da se čuju, samo kod nas je nesnosna buka sa svih strana do zore. Doduše, tako nam i treba, srpski narod treba jebati. 

  • +1 4
Link to comment
21 hours ago, James Marshall said:

Ljudi koji vode ovaj grad očigledno više brinu o turistima i ovih par hiljada koji provode noći po splavovima nego o žiteljima ovog grada, njih očigledno ko jebe. Bio sam prije par godina u Ulcinju, u 00 se muzika gasi i bukvalno mogu zrikavci da se čuju, samo kod nas je nesnosna buka sa svih strana do zore. Doduše, tako nam i treba, srpski narod treba jebati. 

malo je to. i uši zavrtati pritom.

Link to comment

Jbga taj projekat se spremao i spremao...
To sad kad je izgrađeno to je ćao...
Inače nevezano za tvrđavu, to će tamo dole da napravi ozbiljan infrastrukturni haos.
Ko god ima neku nekretninu dole u blizini treba da beži glavom bez obzira...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Meni je ovaj Podrekin projekat bezveze, ali treba biti posten pa reci da je ova fotka, koja mi svaki dan iskace na FB feedu, zumirana, te joj je time perspektiva poremecena. Golim okom to ipak izgleda drugacije i manje lose. 

 

Btw, ovih dana na gornjem Dorcolu u vise navrata na vise mesta cuo - zrikavce. One mediteranske. Mozda je to normalno, ali ja sam siguran da ih nikad pre tu nisam cuo (to mi je najlepsi zvuk na svetu, upamtio bih).

Link to comment
27 minutes ago, Kampokei said:

Meni je ovaj Podrekin projekat bezveze, ali treba biti posten pa reci da je ova fotka, koja mi svaki dan iskace na FB feedu, zumirana, te joj je time perspektiva poremecena. Golim okom to ipak izgleda drugacije i manje lose. 

 

Btw, ovih dana na gornjem Dorcolu u vise navrata na vise mesta cuo - zrikavce. One mediteranske. Mozda je to normalno, ali ja sam siguran da ih nikad pre tu nisam cuo (to mi je najlepsi zvuk na svetu, upamtio bih).

uz takvu gradnju bice sve toplije svuda po gradu, ko zna shta ce sve da se zapati od flore i faune. procene nekih zidara su da bnv dize gradsku temperaturu za 3-5 stepeni bez pardona, plus shto smo onda i sa provetravanjem grada cao zdravo.

Edited by gospa buba
  • +1 2
Link to comment
Meni je ovaj Podrekin projekat bezveze, ali treba biti posten pa reci da je ova fotka, koja mi svaki dan iskace na FB feedu, zumirana, te joj je time perspektiva poremecena. Golim okom to ipak izgleda drugacije i manje lose. 
 
Btw, ovih dana na gornjem Dorcolu u vise navrata na vise mesta cuo - zrikavce. One mediteranske. Mozda je to normalno, ali ja sam siguran da ih nikad pre tu nisam cuo (to mi je najlepsi zvuk na svetu, upamtio bih).
Sto se tice zrikavaca/cvrcaka, vec nekoliko godina kod mene (okolina Kosutnjaka) cvrcu i zricu ti "morski" [emoji7]
Kad upece Zvezda, onako sa neprekidnim, jakim tonom.
Link to comment
Brought to you by Demokratska stranka.
Jesu stavili to zemljište na prodaju, no nije bio ovakav projekat, ovih gabarita i ove spratnosti.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...