Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

misliš da će stanovnici beka imati razumevanja i trpeti vonj zatvora za životinje. riku lavova i urlanje majmuna.

nema šeme.

ima da ga isele po kratkom postupku kod nacionalnog stadiona.

Edited by beta kentauri
  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, Далибор said:

Zovi. Nama su ponistili pre par nedelja kaznu za auto jer je greskom placena pogresna zona. stigla kazna ali posle razgovora i slanja printskrina su stornirali i rekli "pazite od sada više"... ne znači da će uspeti ali nije bez presedana :)

Rešeno zvanjem. Stornirano, valjda se tako kaže. Nadam se da jeste tako urađeno, pošto se završilo na usmenom saopštavanju.

Link to comment
11 hours ago, beta kentauri said:

misliš da će stanovnici beka imati razumevanja i trpeti vonj zatvora za životinje. riku lavova i urlanje majmuna.

nema šeme.

ima da ga isele po kratkom postupku kod nacionalnog stadiona.

Slučaj stanovnice Beka (ovo je valjda džentrifikatorka). Pa joj se osvetila džentrifikacija.

 

 

Link to comment

nikako -_-

aleksandar ce biti ljubomoran i morace da mece naglavu josh neku vecu zivinu da se istakne kao dobar chovek i zivotinjoljub :cry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • Haha 5
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:



aleksandar ce biti ljubomoran i morace da mece naglavu josh neku vecu zivinu da se istakne kao dobar chovek i zivotinjoljub :cry:

 

Recimo medveda? :fantom:

Link to comment

@radisa ako nije indiskretno, šta je kod tasta bio point break kod obožavanja av?

ili je prosto kumulativno laganje uzelo danak

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
10 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@radisa ako nije i diskretno, šta je kod tasta bio point break kod obožavanja av?

ili je prosto kumulativno laganje uzelo danak

Kumulativno laganje i to što je stalno na TV-u... Počeo je pvremeno da gleda vesti na Novi/N1, pa je upoređivao sa Pinkom i RTS-om, pa je došao do zaključka da to nije baš čisto sve...

 

Plus jako pizdi na gradsku valst, po meni, bez razloga (mislim, ima milon razloga da se pizdi, ali to za šta on pizdi, stvarno je besmisleno)...  Pa se to prenosi na AV, na gore...

 

Ja sa njim ne pričam o politici već jedno vreme, ovo mi je žena prenela... Mislim, neće on glasati za Đilasa ili Vuka, ali ako neće ni za AV i to je neki napredak...

 

 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...