Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Zbog urušavanja stambene zgrade u Vidovdanskoj ulici na Crvenom krstu, na beogradskoj opštini Vračar, u toku je evakuacija stanara. Kako nezvanično saznajemo, zgrada je počela da se urušava jer su joj verovatno potkopani temelji sa gradilišta koje se nalazi na parceli pored.

 

Prema nezvaničnim saznanjima portala Nova, za sada nema informacija da li ima povređenih u urušavanju i kolika je materijalna šteta. Prema rečima stanara, zgrada preti da se u potpunosti uruši i ostavi brojne porodice bez krova nad glavom.

Edited by Milosh76
Link to comment
1 minute ago, foto said:

udario sipove ka novogradnji. ovo je namerno zajebao da uzme i ostale parcele. sljam.

I ja sma to prvo pomislio

 

A ovim ljudima će da da stanove u na kraj Mirjeva... Kao da ih namiri...

 

 

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

I ja sma to prvo pomislio

 

A ovim ljudima će da da stanove u na kraj Mirjeva... Kao da ih namiri...

 

 

 

o, pa ne moze to bas tako. ali uvijek moze da sagradi vecu zgradu s vise stambenih jedinica i one prekobrojne uzme sebi.

  • +1 1
Link to comment
Just now, morgana said:

 

o, pa ne moze to bas tako. ali uvijek moze da sagradi vecu zgradu s vise stambenih jedinica i one prekobrojne uzme sebi.

Pa ne bi trebalo da može, ali, ovo je Srbija... Videćemo, voleo bih da si u pravu...

  • +1 2
Link to comment

Mene samo zanima ko su silni korisnici tih silnih kvadrata po Vračarima, Dorćolima i BG na vodi. Je li moguće da baš sve ide na rentu, na dan i slično, da smo mi neka turistička meka kao što me ubjeđivao taksista neki dan? Za koga se to silno gradi, kapiram ja pranje para, ali to na kraju mora da se oplodi nekako. Ne može cijela Srbija da stane na Vračar i Dorćol, odakle ljudima lova za to planinarenje?

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Mene samo zanima ko su silni korisnici tih silnih kvadrata po Vračarima, Dorćolima i BG na vodi. Je li moguće da baš sve ide na rentu, na dan i slično, da smo mi neka turistička meka kao što me ubjeđivao taksista neki dan? Za koga se to silno gradi, kapiram ja pranje para, ali to na kraju mora da se oplodi nekako. Ne može cijela Srbija da stane na Vračar i Dorćol, odakle ljudima lova za to planinarenje?

 

Peru ljudi pare, dolaze gastosi pa kupuju, pa ovi iz CG, BIH, pa razni krimosi svih fela i organizacija. Ima tu i postenog sveta, ali vecina je siva zona.

 

Ovaj ce da se prosiri na susedni plac, sagradi 2 zgrade sa 6+potkrovlje , podeli stanove ostecenima i jos ce i zaraditi.

Edited by Milosh76
Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Mene samo zanima ko su silni korisnici tih silnih kvadrata po Vračarima, Dorćolima i BG na vodi. Je li moguće da baš sve ide na rentu, na dan i slično, da smo mi neka turistička meka kao što me ubjeđivao taksista neki dan? Za koga se to silno gradi, kapiram ja pranje para, ali to na kraju mora da se oplodi nekako. Ne može cijela Srbija da stane na Vračar i Dorćol, odakle ljudima lova za to planinarenje?

 

cela srbija ce doci u bgd. pre ili kasnije....

 

ed:

pa sta mislis? onaj koji napravi pare i blacu, prokuplju ce ih ulozi tu? nece. to se odmah pazare kvadrati u bgd. i posteni trudbenici i muljatori. tok novca ide samo ka beogradu.

Edited by foto
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...