Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

2 minutes ago, nenad said:

 

 

nema vise semafora, ako sam ja dobro skapirao.

 

ako je sudeci po snimku iz londona, kljucni faktor je racionalno ponasanje pesaka, tj prelazak periodicno, kad se skupi masa. znajuci nas, bice isto kao u londonu, samo bez oxforda.

Auuuuu. Podrazumevao sam da će biti semafora. 

 

Biti će zabavno.  

 

Link to comment
3 hours ago, ragasto said:

Moguće da sam pogrešio, nekako imam u glavi da je sklonjen prelaz između Doma omladine i Mornara...kako god, ovo je jedna od najpogrešnijih raskrsnica za eksperimentisanje sa dijagonalnim prelazima. Moglo bi da se proba sa tim na Novom Beogradu, ovde ne.

 

Bili su ga sklonili moroni, a oduvek je tu bio stajao. Ja sam to ignorisao i nisam bio jedini, a vozači se uopšte nisu bunili.

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, pacey defender said:

Auuuuu. Podrazumevao sam da će biti semafora. 

 

Biti će zabavno.  

 

Morace biti semafora, mozda ih nema samo trenutno dok su radovi  u toku

Edited by Lezilebovich
  • +1 1
Link to comment

Biće semafora, naravno, svi (istovremeno) će držati zeleno za pešake 30 sekundi, pa za vozila 90 sekundi, negde sam naišla na taj podatak, malopre. Rade još uvek sve. Meni ovo deluje super i konačno nećeš morati da odeš u Krnjaču da pređeš ulicu. 

  • +1 3
Link to comment

@moon. nema sendvichara karakteristichnog imena, idu trole. sve je drugo isto osim shto trg izgleda kao za pogubljenja [emoji38]ol:

kao shto rekoh, jedva chekam da vidim. sva sam za iznenadjenja :hihi:

sent from bubamoto



  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, pacey defender said:

Auuuuu. Podrazumevao sam da će biti semafora. 

 

Biti će zabavno.  

 


Zato sam ja i pitala jer sam na onom videu videla da semafori “nestaju” i dobija se na prostoru za trotoare.

Link to comment

idem sutra da vidim, nosicu transparent 'ppp', ak poginem, da znate da sam zivot dala za forum

 

a ozbiljno, ta je raskrsnica bila grozomorna za pjesake, ako su je ovim sanirali, meni je ok

  • +1 3
Link to comment
idem sutra da vidim, nosicu transparent 'ppp', ak poginem, da znate da sam zivot dala za forum
 
a ozbiljno, ta je raskrsnica bila grozomorna za pjesake, ako su je ovim sanirali, meni je ok
javljaj sve i obavezno koristi pitagorinu teoremu!

sent from bubamoto

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
59 minutes ago, Taihoskopija said:

Biće semafora, naravno, svi (istovremeno) će držati zeleno za pešake 30 sekundi, pa za vozila 90 sekundi, negde sam naišla na taj podatak, malopre. Rade još uvek sve. Meni ovo deluje super i konačno nećeš morati da odeš u Krnjaču da pređeš ulicu. 

 

U stvari, za ovu raskrsnicu to i ima smisla, onaj pesacki kod Doma omladine prema Trgu je pravio velike probleme vozilima koja se iz pravca Trga ukljucuju desno prema tunelu.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...