Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

1 minute ago, ObiW said:

@L: mislim i da se meni to dogodilo jednom davno. Platićeš duplo sledeći put.


Daj boze samo da ne ispadne neka jebada, ja vec hiperventiliram, vidim tuzbe i izvrsitelje ante portas :ph34r:

Link to comment
1 hour ago, Anonymous said:

 

Ja to stalno pričam, pola semafora u gradu jednostavno treba ukinuti.

Nikako, semafor je stvar koji srpski vozač najviše poštuje. Bez njega smo pukli. Svaki put kad naiđem na raskrsnicu u kojoj iz nekog razloga ne radi semafor, to je majko mila pomolim se i krenem. Prvi kreće ovaj što skreće levo iz sporedne.

Link to comment

Ja uopste nisam dobila novembarski racun, to jest banka mi nije skinula Infostan s trajnog naloga. Mozda si ti platio i moj? [emoji6]
Zaista, ne znam kako ovo da shvatim :huh:

Sta ti pokazuje na esanducetu?


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
11 minutes ago, jms_uk said:


Sta ti pokazuje na esanducetu?


Sent from my iTelephone using Tapatalk


Sta je to, da prostis? :huh: Ja pratim ovaj izvod sto mi banka mesecno salje na email, i u novembru Infostana nema na spisku odbitaka.

Link to comment
1 hour ago, Anonymous said:

 

Preteruje se sa semaforima, sad su postavili jedan kod skadarlije, deset metara od onog koji je odvek postojao. I sad bez veze stojim i čekam zeleno, a do nedavno sam tu na pešačkom normalno prelazio, a ne vidim ni da su vozači dobili nešto.

Pešaci jesu tu malo "oštećeni" da se tako izrazim, skidanjem pešačkih prelaza kod bivšeg Aeroflota, ali je za vožnju to odlično rešenje. Pošto više nema stajanja kod skretanja u desno u Despota Stefana i ulevo ka tunelu iz istog bulevara, sad to ide mnogo protočnije, bez obzira na taj jedan semafor više, pošto je sinhronizovan sa onim gore na raskrsnici. Ovo, naravno, kažem kao neko kome je vožnja po centru deo posla

Link to comment
On 11.12.2020. at 6:06, zorglub said:

 

 

 

Amateurs. Da li ste ikada na Zelenjaku bacili pogled preko puta na horor poznatiji kao 706? Nema drugog objašnjenja, samo proviđenjem mesečni death toll nije bio kao u nekom bliskoistočnom sukobu.

 

Kako je Beograd sunce ogrejalo kada je Dana ili Veselin, ko ce ga znati, uveo privatne buseve. Je l Saric bese?

Link to comment
 
Kako je Beograd sunce ogrejalo kada je Dana ili Veselin, ko ce ga znati, uveo privatne buseve. Je l Saric bese?
zar se to nije desilo odma 2000? kad je karta bila 3 dinara i naplacivao kondukter? svi zveckali sitninu [emoji38]ol:

sent from bubamoto

Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

zar se to nije desilo odma 2000? kad je karta bila 3 dinara i naplacivao kondukter? svi zveckali sitninu emoji38.pngol:

 

U GSP-u 3, a u privatnim 10 dinara. A prvi privatni busevi bili obični turistički, unutra ko na ekskurziji... 

Posle godinu dana počeli privatnici da nabavljaju gradske buseve, i karte im izjednačili, uz subvencije...

Link to comment

Nikad neću zaboraviti kompaniju Presto iz vremena vladavine SPO-a. Autobusi polovni krševi iz Švabije, kondukteri majmuni u trenerkama, a karte koje su izdavali su imale nacrtane na sebi Hram i Patrijaršiju. Vozili su u proseku sat vremena od Krsta do Terazija, na svakoj stanici čekaju da uđe što više putnika.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...