Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Evo i kod mene za nekih 1500 rsd više...stavka "zajednička el energija". Nema šanse da bude tolika razlika, obično je oko 280 rsd, sem ako se nije neko priključio.

Odoh sutra da proverim.

Link to comment

kod mene ne znam shta je, ali mi njihovo e sanduche tvrdi da sam duzna 14.70 dinara ukupno za septembar i oktobar, za rachune koji su uredno placeni na njihovu uplatnicu. u zelji da saznam kako je to moguce, saznala sam da infostanu ne radi (ne radi!) ni jedan mejl za komunikaciju po bilo kom osnovu. ni jedan jedini mejl!

sent from bubamoto



Link to comment
Kako neradi mail?
Nisu platili?
lepo ne radi. vraca se u sekundi, infostan@... esanduce@... novibeograd@... apsolutno ni jedan. nema elektronske komunikacije sa infostanom.

sent from bubamoto

Link to comment
1 hour ago, Zeleni sto said:

Možda su intervenisali nešto u tvojoj zgradi i naplatili svim stanarima?

 

Bice da je to ipak, sad kad sam vratio film i setio se, bilo je price da ce cela zgrada da podeli troskove za jednu vertikalu sto su im nesto sredjivali.

Link to comment
On 4.12.2020. at 12:52, harper said:

 

Da li tako nesto postoji? Jednom sam usao u tu 50-icu i nikad vise, tu golgotu cu pamtiti dok sam ziv.

 

On 4.12.2020. at 15:11, napadaj said:

Meni je 78 najgori.

 

On 4.12.2020. at 18:29, MocaVukotic said:

Ko se nije vozio 50-kom u vreme sankcija, taj ne zna sta je gsp avantura odgovorno tvrdim.

 

Amateurs. Da li ste ikada na Zelenjaku bacili pogled preko puta na horor poznatiji kao 706? Nema drugog objašnjenja, samo proviđenjem mesečni death toll nije bio kao u nekom bliskoistočnom sukobu.

Link to comment
2 minutes ago, zorglub said:

Amateurs. Da li ste ikada na Zelenjaku bacili pogled preko puta na horor poznatiji kao 706? Nema drugog objašnjenja, samo proviđenjem mesečni death toll nije bio kao u nekom bliskoistočnom sukobu.

 

Je l' to onaj sto ide trasom kojom ide 84? Taj je luksuzni kruzer za 50-icu.

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, harper said:

Taj je luksuzni kruzer za 50-icu.

 

Govorim o The godinama. Pomisao na 50icu je davala nagoveštaj izglednosti, verovatnoće. 706 pak... nisi znao da li će uopšte da dođe, i ako dođe, hoće li izdržati do Ušća, Zemuna ili 13. maja. Bukvalno ne želim ni da se sećam.

 

Quote

Ako su vam kriterijumi stampeda sa početnih stanica, onda tu mogu i 511 i 611.

 

True dat, uporediva iskustva.

Edited by zorglub
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...