Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

11 minutes ago, Malvo said:

Radnje u Galeriji mahom rade zato sto moraju. U trenutnoj firmi je javna tajna da radnja u BW donosi samo gubitke, ali sto se mora, mora se.

 

 

Ja ne znam kako onaj mastodont do kog uopste nije lako doci moze u nekoj izglednoj buducnosti da generise profit. 

 

Sve i da Galerija bude profitabilna, ne vidim kako ce onda to pored nje biti i Usce i Rajiceva. I sta onda raditi sa Rajicevom, koja je estetski dosta agresivan objekat koji svoje postojanje jedino moze da opravda time da doprisnosi generalnom ozivljavanju kraja u kom se nalazi? 

Link to comment

Ja imam tu dilemu svaki put kad nikne neki novi trzni centar, a imam osecaj da se svake godine izgradi po jedan. Ipak, i dalje nekako svi rade, osim mozda onog u Rakovici, za koji nisam siguran sta je uopste bio plan. Sa druge strane, ovo jeste mastodont koji preti da proguta sve i koji mora da posluje profitabilno cim Neko to bude odlucio. Naci ce nacin da to odrade, poganih ideja im nikad nije manjkalo.

Link to comment

Meni je i dalje potpuna misterija kako doći do te Galerije,  jedino da se spustim peške do auto- puta i da tamo uhvatim autobus 46, kome je sada izmeštena posednja stanice baš kod tog čuda. Sve u svemu, bez džipa je tamo otići, samo komplikacija.

Link to comment

valjda je novi merkator bio prvi novootvoreni tržni centar. kada sam prvi put pazario tamo, obišao ga, rekoh da je to OK mesto da ako imaš neku siću u džepu a loše je vreme odeš sa devojčetom, smestiš se negde, cunjaš obiazeći izloge tu umesto na ulici. to isto mislim i za adu, deltu, ušće.. ali, ko će da se cima da ode tamo u ovo novo u hvatanje zjala ili pazarenje nečeg?

 

prošao sam kolima tuda vozeći od kalemegdana do sajma, gradilište u kome stanuje neko. nemojte da mislite da mi je "kiselo grožđe", svako normalan će da da 3 - 4000 za kvalitetan salonac pre nego za ovu budževinu.

 

da, zlurado želim bankrot svakom ko se useli u "galeriju". i, zaista me je strah da će deficit svega u BNV biti pokrivan iz budžeta grada na osnovu nekih sitnih slova iz ugovora sa "arapima"

Edited by djordje geprat
Link to comment

šta se dešava sa grejanjem, prethodnih 4-5 dana je radilo tokom cele noći, danas ukinuli tokom noći ?? Neko zaboravio da isključi prekidač ili šta

Edited by Kelt
Link to comment
54 minutes ago, Kelt said:

šta se dešava sa grejanjem, prethodnih 4-5 dana je radilo tokom cele noći, danas ukinuli tokom noći ?? Neko zaboravio da isključi prekidač ili šta

 

Grejanje Beograda koliko sam cuo kosta dosta dnevno (skoro pa milionce jura ) zato gase kada god mogu.

Link to comment

 

2 hours ago, Блок_64 said:

Grejanje Beograda koliko sam cuo kosta dosta dnevno (skoro pa milionce jura ) zato gase kada god mogu.

Naprotiv, grejanje i tokom noći je novina, pre samo par godina, grejanje je uključivano u 6h, isključivano u 22h (8-00h vikendom) bez izuzetka, osim u baš hladnim noćima, -5, -10 i hladnije. Tek prethodnih par godina su počeli da ostavljaju i preko noći.

 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...