Jump to content
IGNORED

Sirevi


Musharaf

Recommended Posts

Niko da mi pomogne oko bugarskog kackavalja :mad:

 

pitaj bratka da ti da da probas

 

a inace bolje u pirot da odes da kupis u mlekarskoj skoli, podrzi srpsko

Link to comment

ovo je meni skroz super sir,od tih pristupacnijih..u Tempu je oko 1100inesto

 

livanjski_sir_pudja.jpg

Stvarno oooodličan... ulazi u redovnu postavku moje kuhinje (u Univeru 1650 kg)
Link to comment

Pirotski iz mlekarske skole ubiva, salje mi ga povremeno tetka iz Pirota.

E video sad reklamu na prodavnici mlečnih proizvoda sir iz pirotske mlekarske škole ili tako nešto... Videću sutra....
Link to comment

od tih pirotskih pazite sta kupujete, svi su dosta slani a vecina je presoljena. taj iz mlekarske je jestiv a nesto sto dolazi iz mlekare stara planina koju ljudi poistovecuju sa pirotom a ustvari je iz dimitrovgrada je nenormalno preslan, nejestiv, sem za rendanje na neposoljenu bazu.

Link to comment

Potvrđujem Yola...pazario sam beli iz " pirotske škole" u radnjici sa ml proizvodima, i sama so, prosto nejestivo,nema ni ukusa ni mirisa.Žuti,"Deda Stoja"...u Pirotu ili po većim Bg marketima sasvim druga priča, jaki, ali ne toliko slani i sa pravom notom.

Link to comment

Deda Stoja je sir iz pirotske škole, samo prepakovan i duplo skuplji. Piše, čitaj deklaraciju.

 

Moguće da je beli preslan, ali zreli kačkavalj im je odličan, pogotovo ako nađete ovčiji ili mešani. I kad kupujete, uzimajte velike kriške, a ne manje kolutove - jer taj veliki je obeležavao najmanje šest meseci, pa je tvrđi i aromatičniji

Edited by banatjanin
Link to comment

Deda Stoja je sir iz pirotske škole, samo prepakovan i duplo skuplji. Piše, čitaj deklaraciju.

 

Moguće da je beli preslan, ali zreli kačkavalj im je odličan, pogotovo ako nađete ovčiji ili mešani. I kad kupujete, uzimajte velike kriške, a ne manje kolutove - jer taj veliki je obeležavao najmanje šest meseci, pa je tvrđi i aromatičniji

Pa to sam i rekao.
Link to comment

Pokusao sam da narucim Carnok direktno od mlekare i corak   :(  Na mail niko ne odgovara a kad sam pozvao, objasnili mi da " oni ne prodaju direktno" vec da potrazim po prodavnicama..heh.Prilicno razocaravajuce za malu,privatnu firmu u 21.veku

Edited by Haralampije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...