Jump to content
IGNORED

Sirevi


Musharaf

Recommended Posts

eto vidis, meni je taj Pekorino preslan a ni tekstura mi se ne svidja(nekako je suv) a ovaj je kremast i ukusom je vise na slatkastu stranu

Edited by ivy
Link to comment

da,a meni treba nesto sto cu jesti parce posle rucka kao desert za sta mi je ovaj Livanjski odlican,u svom cenovnom rangu..kad vec nema Carnoka u Rodi na cosku  :cry:

Edited by ivy
Link to comment

Ja kupujem sireve iz đarme na kvantašu za 500 kinti. Sirotinjah.

 

 

pa i ja kupujem sireve iz djarme za topljenje,pizze,omlete,sta god...ovaj mi 200g traje 2nedelje  :cry:  jer ga jedem po parcence na dan

Link to comment

Ima Čarnok u novom Merkatoru, doduše samo u već pakovanim parčićima. Cena 1444 din/kg. Dobar je baš. Po ukusu bi sigurno bio dobar i za rendanje, mada nisam siguran da će to ići, nekako se mrvi sir.

Link to comment

danas u rukama drzao onaj banatjaninov kvazi pekorino iz mlekare sava kovacevic, nisam kupio jer sam usao da kupim jogurt za neku pogacicu koja me cekala u kolima ali sad bar znam gde ima. doduse mali su komadi i jaca cena 1400 ali uzecu da probam. deluje dobro, po tome kako je slomljeno parce mozes da vidis da ima zajebanu strukturu koja lici na dobar parmadjelo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...