April 23Apr 23 9 minutes ago, makaronee said:To u kuglicama je kurut, suvo ukiśeleno mleko, rastopi se u vodi pa ide u razna jela.Jedno od mojih omiljenih je курутоб, vrh kujne dalekog i prijateljskog точикистона.Nispazlanačasu!bila sam odsutna!možda tako otopljeno ima smisla, ovako je baš čudno (što me nije sprečilo da pojedem skoro sve).ovo jelo na slici izgleda božanstveno, sigurna sam da bi i meni bilo omiljeno,
Create an account or sign in to comment