Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Diskus hernia - i generalno stomak/ledja

Featured Replies

Hehehe,imam jedno pitanje, posto vidim da si ti najupuceniji ovde, sta je najbolje raditi za skidanje spojlera sa kukova? tu imam malo masnih naslaga, dobro i na stomaku, ali za stomak me briga, ne zanimama me da mi se vide trbusnjaci. Trcanje? krenuo sam prosli ponedeljak svako vece da trcim, i malo korigovao hranu (izbacio hleb, ali slatkise ne mogu bas tako lako jos uvek), inace ja sam 185 i 105

Edited by spina

  • Replies 397
  • Views 87.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • brusli
    brusli

    Sve te fizikalne terapije, dr, kurci palci sluze da olaksaju akutnu bol, ali ne resavaju uzrok, tj javice se opet, pritom su jako skupi, a neki su i jako losi, iako imaju dobre preporuke. Najbitnije n

  • Mindaugas Žukauskas
    Mindaugas Žukauskas

    Moj fizijatar je govorio da nema nekog efekta ako ne uzmeš bar 10 terapija u nizu, tipa ideš dve nedelje svaki radni dan. Kod njega je jedna oko 30 evra. Ne verujem baš da će ti instant pomoći sa bolo

  • bradilko
    bradilko

    mene je moj dobri suludi fiziotarapeut stalno ucio kako da ustajem iz kreveta ili stolice, kako da spavam.. da li i kada smem da prekrstim noge. ima tu zajebavancija

Posted Images

Kad si već u teretani, baci se lepo na traku. Brzo hodanje, pa onda lagano trčanje.

dosadno mi je u teretani na traci, probao sam par puta, i uvek mi se zavrti u glavi kada treba da sidjem sa iste, sada trcim po betonu znam da ne valja, ali kada krene malo lepse vreme, eto mene na olimpu svako vece, tamo mi je najbolje

Za tvoju kilažu generalno nije zgodno trčati ozbiljno, pogotovo na betonu, otići će ti zglobovi u kurac. Bolje brzo hodanje na traci ili brze šetnje bilo gde.

Da znam, ali ja imam tu kilazu (100-105kg) imam vec jedno 6-7 godina, meni iskreno ne predstavlja problem, kada trcim, trcim lagano maximum od 8 do 10kmph ako je verovati androidu, to i nije neko veliko opterecenje, e sad znam da u buducnosti mogu imati probleme... nista pocecu sad u teretani brzo hodanje sa malo uspona, mada opet dzabe i to kada posle odem na basket i skacem ko budala :isuse:

Mada ono, ja sam tu tvoje visine, i sad sam posle ove usrane zime na nekih 95+ kila, reklo bi se, i nije mi nekako svejedno, ne bih baš trčao dok se ne vrnem na 90.

dobro ti si navikao na tu kilazu, i za to ti tako izgleda. ja sam pre jedno dve godine dosao na 93kg, i izgledao sam nekako kao kostur, barem meni, ne bih voleo opet da imam tako malo kila :lol: stotka je za mene prava :D

Ne znam kako ti uspeva da izgledaš kao kostur sa 185-93. Ja sam 187-70. Po tvojim kriterijumima ja se odavno vodim kao nestalo lice. :D

Edited by pacey defender

Nemam pojma, ali ne stoji mi ta kilaza nikako :lol: hehehe uspeo si da me nasmejes

Ti si ocigledno monstrum, cim dizes tolike tezine. Zato verujem da za tvoje zglobove nije nikakvo opterecenje da nose tu kilazu. Prema tome, sumnjam da bi ti trcanje predstavljalo problem.BTW, jesi razmisljao da se ozbiljnije bavis powerliftingom? Mislim, ako prakticno bez ikakvog iskustva dizes 2 x svoju tezinu na deadliftu i blizu 1,5 na benchu, sta bi bilo posle godinu-dve ozbiljnog treninga? Jesi li ti svestan da se neko sa takvim predispozicijama radja jednom u 10 godina?

600full-ferdinand-the-bull-artwork.jpg

Pa kazem ja, meni trcanje ne pada tesko uopste, nemam nikakve tegobe, u pocetku mi je kondicija bila problem ali sada posle sedam dana je vec lakse.Nisam razmisljao o tome, to me je pitao i vlasnik teretane u koju idem, ali me ne zanima to, bavim se drugim stvarima u zivotu, teretana mi je samo rekreacija, neka fizicka aktivnost. Inace sada gledam ove sto se bave powerliftingom, pa to su zverine jbt. Ja evo idem 6 meseci ali ne vidim da mi se misici nesto definisu, primecujem da su mi se ledja i ramena povecala, ruke su mi prirodno vece, mada ima i tu napretka, ali kontam da za to treba vise od godinu dana.@Matilda hahaha :lol: :lol:

Edited by spina

Ti si ocigledno monstrum, cim dizes tolike tezine. Zato verujem da za tvoje zglobove nije nikakvo opterecenje da nose tu kilazu. Prema tome, sumnjam da bi ti trcanje predstavljalo problem.BTW, jesi razmisljao da se ozbiljnije bavis powerliftingom? Mislim, ako prakticno bez ikakvog iskustva dizes 2 x svoju tezinu na deadliftu i blizu 1,5 na benchu, sta bi bilo posle godinu-dve ozbiljnog treninga? Jesi li ti svestan da se neko sa takvim predispozicijama radja jednom u 10 godina?
http://www.youtube.com/watch?v=4Ji6jynZlqY
  • 1 year later...

ima li neko iskustvo sa dvostrukom operacijom DH na istom mestu?prognoze, problemi, upozorenja, saveti - sve?

Leđa, vrat?

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.