Jump to content
IGNORED

Diskus hernia - i generalno stomak/ledja


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Hehehe,imam jedno pitanje, posto vidim da si ti najupuceniji ovde, sta je najbolje raditi za skidanje spojlera sa kukova? tu imam malo masnih naslaga, dobro i na stomaku, ali za stomak me briga, ne zanimama me da mi se vide trbusnjaci. Trcanje? krenuo sam prosli ponedeljak svako vece da trcim, i malo korigovao hranu (izbacio hleb, ali slatkise ne mogu bas tako lako jos uvek), inace ja sam 185 i 105

Edited by spina
Link to comment
  • Replies 341
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vasilij Zajcev

    42

  • wall

    29

  • Tihajeza

    22

  • gagilija

    22

dosadno mi je u teretani na traci, probao sam par puta, i uvek mi se zavrti u glavi kada treba da sidjem sa iste, sada trcim po betonu znam da ne valja, ali kada krene malo lepse vreme, eto mene na olimpu svako vece, tamo mi je najbolje

Link to comment

Za tvoju kilažu generalno nije zgodno trčati ozbiljno, pogotovo na betonu, otići će ti zglobovi u kurac. Bolje brzo hodanje na traci ili brze šetnje bilo gde.

Link to comment

Da znam, ali ja imam tu kilazu (100-105kg) imam vec jedno 6-7 godina, meni iskreno ne predstavlja problem, kada trcim, trcim lagano maximum od 8 do 10kmph ako je verovati androidu, to i nije neko veliko opterecenje, e sad znam da u buducnosti mogu imati probleme... nista pocecu sad u teretani brzo hodanje sa malo uspona, mada opet dzabe i to kada posle odem na basket i skacem ko budala :isuse:

Link to comment

Mada ono, ja sam tu tvoje visine, i sad sam posle ove usrane zime na nekih 95+ kila, reklo bi se, i nije mi nekako svejedno, ne bih baš trčao dok se ne vrnem na 90.

Link to comment

dobro ti si navikao na tu kilazu, i za to ti tako izgleda. ja sam pre jedno dve godine dosao na 93kg, i izgledao sam nekako kao kostur, barem meni, ne bih voleo opet da imam tako malo kila :lol: stotka je za mene prava :D

Link to comment

Ne znam kako ti uspeva da izgledaš kao kostur sa 185-93. Ja sam 187-70. Po tvojim kriterijumima ja se odavno vodim kao nestalo lice. :D

Edited by pacey defender
Link to comment

Ti si ocigledno monstrum, cim dizes tolike tezine. Zato verujem da za tvoje zglobove nije nikakvo opterecenje da nose tu kilazu. Prema tome, sumnjam da bi ti trcanje predstavljalo problem.BTW, jesi razmisljao da se ozbiljnije bavis powerliftingom? Mislim, ako prakticno bez ikakvog iskustva dizes 2 x svoju tezinu na deadliftu i blizu 1,5 na benchu, sta bi bilo posle godinu-dve ozbiljnog treninga? Jesi li ti svestan da se neko sa takvim predispozicijama radja jednom u 10 godina?

Link to comment

Pa kazem ja, meni trcanje ne pada tesko uopste, nemam nikakve tegobe, u pocetku mi je kondicija bila problem ali sada posle sedam dana je vec lakse.Nisam razmisljao o tome, to me je pitao i vlasnik teretane u koju idem, ali me ne zanima to, bavim se drugim stvarima u zivotu, teretana mi je samo rekreacija, neka fizicka aktivnost. Inace sada gledam ove sto se bave powerliftingom, pa to su zverine jbt. Ja evo idem 6 meseci ali ne vidim da mi se misici nesto definisu, primecujem da su mi se ledja i ramena povecala, ruke su mi prirodno vece, mada ima i tu napretka, ali kontam da za to treba vise od godinu dana.@Matilda hahaha :lol: :lol:

Edited by spina
Link to comment
Ti si ocigledno monstrum, cim dizes tolike tezine. Zato verujem da za tvoje zglobove nije nikakvo opterecenje da nose tu kilazu. Prema tome, sumnjam da bi ti trcanje predstavljalo problem.BTW, jesi razmisljao da se ozbiljnije bavis powerliftingom? Mislim, ako prakticno bez ikakvog iskustva dizes 2 x svoju tezinu na deadliftu i blizu 1,5 na benchu, sta bi bilo posle godinu-dve ozbiljnog treninga? Jesi li ti svestan da se neko sa takvim predispozicijama radja jednom u 10 godina?
http://www.youtube.com/watch?v=4Ji6jynZlqY
Link to comment
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...