June 17Jun 17 On 4. 6. 2026. at 9:17, Hermetico said:Kakva te joga ženo spopala, sve je Kinez izmislio. Treba ti možda metar kvadratni, naći ću ti i bolje mada je ovo za potrebe leđa dosta okej. Svako može da skapira, mogu da rade i babe tako je i smišljeno, samo da raduckaš svaki dan i promena će doći. To mi je izvalio moj šaman za kičmu, ustvari kako sve češće čujem svačiji šaman.Kako se zove šaman, ako nije tajna? I gde radi?
June 17Jun 17 2 hours ago, Rudolf Pingvinoglu said:Kako se zove šaman, ako nije tajna? I gde radi?Vlada, Takovska
June 18Jun 18 17 hours ago, Rudolf Pingvinoglu said:Kako se zove šaman, ako nije tajna? I gde radi?Vlada je odličan, jedina 'mana' mu je što neće ništa da radi ako nisam skroz opušten, što znači ako on ne oseća da sam skroz opušten. Mogu ja da mislim da jesam, al on kaže da se branim i nema ništa danas napravićemo krknjanac da idem kući popričam sa sobom pa dođem opet ako bude hitno hitno će me primiti. Čuo sam da pre nije bilo tako, ali otkad ga ja znam od '22. tako je. Izuzetno je nežan, nema kod njega guraj vuci.
June 18Jun 18 1 minute ago, Hermetico said:Vlada je odličan, jedina 'mana' mu je što neće ništa da radi ako nisam skroz opušten, što znači ako on ne oseća da sam skroz opušten. Mogu ja da mislim da jesam, al on kaže da se branim i nema ništa danas napravićemo krknjanac da idem kući popričam sa sobom pa dođem opet ako bude hitno hitno će me primiti. Čuo sam da pre nije bilo tako, ali otkad ga ja znam od '22. tako je. Izuzetno je nežan, nema kod njega guraj vuci.Vlada je kiropraktičar, jel tako? Ili kombinuje razne metode? Edited June 18Jun 18 by Rudolf Pingvinoglu
June 18Jun 18 7 minutes ago, Rudolf Pingvinoglu said:Vlada je kiropraktičar, jel tako? Ili kombinuje razne metode?Kiropraktičar, ja ti to ne bih ne umeo ni reći ali pričao sam s nekom baš verziranom drugaricom koja isto ide kod njega i da. U Kini je sve naučio, toliko znam
June 18Jun 18 Jel ima neka varijanta te kiropraktike ili masaže za spondilozu ?Mene to počne da zanima te kad krene da zeza ... pa zaboravim i u krug.Koska je što zeza sve više ... to je verovatno uzrok onog što zaspim sedeći pred ekranom - stisnuti krvni sudovi u potiljku.Nadam se da imate neku ideju ili predlog, jer sve što sam probao (osim operacije) jre kaobajagi/beskorisno. Hvala.
June 19Jun 19 On 18. 6. 2026. at 12:38, Kako god ... said:Jel ima neka varijanta te kiropraktike ili masaže za spondilozu ?Mene to počne da zanima te kad krene da zeza ... pa zaboravim i u krug.Koska je što zeza sve više ... to je verovatno uzrok onog što zaspim sedeći pred ekranom - stisnuti krvni sudovi u potiljku.Nadam se da imate neku ideju ili predlog, jer sve što sam probao (osim operacije) jre kaobajagi/beskorisno. Hvala.Vlada radi neke baš teške slučajeve, viđao sam, one neke invalide iz bolnice... Valjda radi i spondilozu, sigurno, jer i ja imam spondilozu. A imam ideju tai chi za artritis ja za sve imam istu ideju haha KineziMene ovo rame ruka odvalilo pre neki dan i onda manje jer sam tabanao fotkao tipa 20km dnevno i danas radio trening ujutru, znači vežbe i kući od Banjičke šume i bolucka me onako brate ne mogu ja svaki dan 20km prelaziti. Mislim, fizički mogu, ali kuda bre tolko da idem? Edited June 19Jun 19 by Hermetico
Create an account or sign in to comment